Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pruhovaná ozdoba, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pruhovaná ozdoba zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Pruhovaná ozdoba. Kreslená ilustrace Pruhovaná ozdoba je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pruhovaná ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pruhovaná ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pruhovaná ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1169x1600
935x1280
584x800
365x500
117x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 224 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pruhovaná ozdoba patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek PDF zdarma Podívejte se i na vektor Labuť ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Hoblík ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, svg, klipart, ke stažení, cliparts, kliparty, zdarma, ke stáhnutí, free, ilustrace, grafika, vektor, vektorový obrázek, Pruhovaná ozdoba

Doporučené použití klipartu: pozvánky, seminární práce, openOffice, Adobe Illustrator , fotokniha, web, plakáty, prezentace, dokumenty, články, textové dokumenty, word, office, PowerPoint, památník, blog

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Pruhované vejce zdarma, obrázek Vánoční vzor ke stažení nebo klipart Hřbitov ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.