Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pruhovaná ozdoba, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pruhovaná ozdoba zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Pruhovaná ozdoba. Kreslená ilustrace Pruhovaná ozdoba je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pruhovaná ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pruhovaná ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pruhovaná ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1169x1600
935x1280
584x800
365x500
117x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 224 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pruhovaná ozdoba je v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jeptiška ke stažení Podívejte se i na ilustrace Zip ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart FIAT Nuova 500 zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, kliparty, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor, svg, klipart, Vánoce, Pruhovaná ozdoba, free, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: škola, referáty, office, dokumenty, textové dokumenty, word, Pinterest, web, webové stránky, pozvánky, profil, blog, Twitter, corelDraw, Adobe Illustrator , fotokniha

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Mars ke stažení, vektor Smajlík pirát ke stáhnutí nebo obrázek Ozdoby zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.