Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pruhovaná ozdoba (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pruhovaná ozdoba zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Pruhovaná ozdoba. Stahujte klipart Pruhovaná ozdoba v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Pruhovaná ozdoba? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pruhovaná ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Pruhovaná ozdoba ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pruhovaná ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1169x1600
935x1280
584x800
365x500
117x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 224 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Pruhovaná ozdoba můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Pruhovaná ozdoba se nachází v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Medvěd ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pozor, duchové zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Zákaz venčení psů ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, cliparts, vektorový obrázek, Pruhovaná ozdoba, ke stáhnutí, grafika, Vánoce, free, ilustrace, ilustrační obrázek, kliparty, klipart, svg, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: plakáty, video, Facebook, profilovka, seminární práce, fotokniha, prezentace, Adobe Illustrator, corelDraw, Pinterest, avatar, památník, webové stránky, wordpress, Instagram, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Sněhuláček ke stáhnutí, klipart Pacientka zdarma nebo ilustrace Sanitka zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.