Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Žluté kytky (Květiny) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žluté kytky ke stažení zdarma

Žluté kytky je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Žluté kytky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Žluté kytky? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté kytky zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žluté kytky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté kytky ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 136 021 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Walking Fox

Obrázek, klipart pojmenovaný Žluté kytky můžete sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek Žluté kytky je v kategorii Obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Visačka na dárky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Arundina ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Přání zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Květiny, ke stažení, ke stáhnutí, zdarma, svg, vektorový obrázek, klipart, download, Žluté kytky, free, Žluté kytky, kliparty, obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: vstupenky, fotokniha, avatar, prezentace, bakalářská práce, časopis, plakát, články, prospekty, Pinterest, koláž, diář, webové stránky, corelDraw, škola, dokument, eshop

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Zimní smajlík zdarma, vektorový obrázek Myš zdarma nebo vektor SLDM ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.