Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Žluté kytky (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žluté kytky zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Žluté kytky. Stahujte klipart Žluté kytky v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté kytky zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žluté kytky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté kytky ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 136 021 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Walking Fox

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Žluté kytky s vašimi kamarády, známými a přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Obrázek Žluté kytky patří do kategorie Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kapybara ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Chipsy zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Houba ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květiny, vektor, svg, download, vektorový obrázek, zdarma, Žluté kytky, free, ilustrace, ke stažení, cliparts, klipart, grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, webové stránky, dokumenty, Pinterest, profilovka, magazín, vstupenky, kalendář, diář, PowerPoint, škola, tiskoviny, Adobe Illustrator, památník, inkscape, etikety, blog

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Zdravotní sestra ke stáhnutí, vektorový obrázek Myš zdarma nebo klipart Do Not Copy zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.