Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Katarina Pudar (Osobnosti) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Katarina Pudar zadarmo ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Katarina Pudar. Vektorová ilustrace Katarina Pudar je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Katarina Pudar? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Katarina Pudar zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Katarina Pudar ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Katarina Pudar ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 311 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: rones

Sdílejte obrázek, klipart Katarina Pudar se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Katarina Pudar je v kategorii Obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Břichatka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Telefon zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Dikobraz ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektor, Osobnosti, vektorový obrázek, download, grafika, zdarma, free, klipart, svg, ilustrační obrázek, Katarina Pudar, ke stažení, obrázek, Katarina Pudar

Doporučené použití klipartu: katalog, Pinterest, fotografie, bakalářská práce, Adobe Illustrator, dokumenty, dokument, blog, PowerPoint, magazín, diář, časopis, logo, profilovka, deníček, seminární práce, eshop

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Narozeniny ke stáhnutí, ilustrace Nůžky ke stáhnutí nebo vektor Duhový drak zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.