Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Katarina Pudar (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Katarina Pudar zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Katarina Pudar. Klipart Katarina Pudar je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Katarina Pudar zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Katarina Pudar ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Katarina Pudar ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 311 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: rones

Zaujal vás náš klipart Katarina Pudar? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Katarina Pudar patří do sekce Vektorové obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Strom ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rtuťový teploměr ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Rolničky ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, free, ke stažení, grafika, Katarina Pudar, zdarma, vektorový obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, Katarina Pudar, vektor, cliparts, ke stáhnutí, ilustrace, Osobnosti

Doporučené použití klipartu: eshop, pozvánky, Pinterest, kalendář, corelDraw, etikety, plakát, video, Twitter, profil, webové stránky, dokument, škola, profilovka, seminární práce, dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Kavárnička ke stažení, vektorový klipart Modré vajíčko ke stažení nebo obrázek, klipart Jednokolka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.