Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bígl, Zvířata do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bígl zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Bígl. Vektorová ilustrace Bígl je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Bígl? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bígl zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bígl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bígl ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

873x1600
698x1280
437x800
273x500
87x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 625 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mikestratton.net

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bígl se nachází v kategorii Obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa ke stažení Podívejte se i na vektor Dáma ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace ODG soubor zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, klipart, svg, ilustrační obrázek, download, vektorový obrázek, Zvířata, grafika, Bígl, ilustrace, kliparty, vektor, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: webové stránky, seminární práce, office, dokumenty, fotokniha, Instagram, Adobe Illustrator , dokument, pozvánky, inkscape, profil, Facebook, PowerPoint, blog, referáty, kalendář

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Abraham Lincoln ke stažení, obrázek JFK ke stáhnutí nebo klipart Bonboniéra zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.