Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bígl (Zvířata) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bígl bezplatně ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Bígl. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Bígl nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bígl zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bígl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bígl ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

873x1600
698x1280
437x800
273x500
87x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 625 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: mikestratton.net

Potěší nás, pokud budete tento klipart Bígl sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Bígl je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Betonová svodidla ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Broskve ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Valentýnské přání anglicky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, free, Zvířata, kliparty, ke stažení, svg, vektor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Bígl, grafika, zdarma, klipart, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: web, letáky, památník, PowerPoint, wordpress, Twitter, diplomová práce, články, plakát, logo, corelDraw, vizitky, prospekty, Pinterest, dokument, office, plakáty

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Socha zdarma, vektorový klipart Smrt zdarma nebo ilustrace Vánoční vzor ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.