Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bígl, Zvířata do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bígl zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Bígl. Vektorová ilustrace Bígl je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Bígl? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bígl zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Bígl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bígl ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

873x1600
698x1280
437x800
273x500
87x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 625 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mikestratton.net

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bígl se nachází v kategorii Obrázky, kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Kataru ke stažení Podívejte se i na klipart Slunečno ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Irská harfa zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Bígl, ke stažení, svg, ilustrace, zdarma, Zvířata, obrázek, cliparts, Bígl, klipart, free, ilustrační obrázek, download, ke stáhnutí, vektor

Doporučené použití klipartu: plakát, web, plakáty, Pinterest, Twitter, dokumenty, časopis, Adobe Illustrator , seminární práce, Instagram, profilovka, office, dokument, Facebook, openOffice, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Energetický nápoj ke stažení, ilustrace Schody nahoru ke stáhnutí nebo vektor Dalmatin zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.