Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bígl, Zvířata do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bígl zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Bígl. Vektorová ilustrace Bígl je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Bígl? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bígl zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bígl ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bígl ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

873x1600
698x1280
437x800
273x500
87x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 625 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mikestratton.net

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bígl je v kategorii Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Idaho ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kabriolet zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Afriky ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, Bígl, ilustrační obrázek, vektor, download, grafika, Bígl, svg, ke stáhnutí, Zvířata, ilustrace, klipart

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Twitter, škola, prezentace, plakáty, openOffice, profil, textové dokumenty, web, kalendář, dokumenty, památník, blog, pozvánky, corelDraw, PowerPoint

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Vánoční obálka ke stáhnutí, klipart Narozeniny číslo 7 zdarma nebo ilustrace Veselý duch ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.