Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Bílý jezdec (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bílý jezdec zdarma ke stažení

Bílý jezdec je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Bílý jezdec je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Bílý jezdec? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílý jezdec zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bílý jezdec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílý jezdec ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 202 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: DG-RA

Sdílejte obrázek, klipart Bílý jezdec s vašimi kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Bílý jezdec je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Digitální znak T ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červený VW Brouk zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Pizza v krabici ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, ke stažení, grafika, ilustrační obrázek, free, Bílý jezdec, svg, zdarma, obrázek, Symboly, cliparts, Bílý jezdec, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: avatar, škola, openOffice, časopis, dokument, corelDraw, office, word, dokumenty, webové stránky, památník, Twitter, plakát, etikety, wordpress, PowerPoint

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Stavební materiál ke stáhnutí, vektorový klipart Azurová vlajka zdarma nebo obrázek, klipart Kapybara zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.