Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bílý jezdec (Symboly) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bílý jezdec zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bílý jezdec. Obrázek Bílý jezdec je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílý jezdec zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bílý jezdec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílý jezdec ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 202 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: DG-RA

Zaujal vás náš klipart Bílý jezdec? Potom se podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Bílý jezdec patří do sekce Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Bongo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 20 Euro ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Detektor kouře ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Bílý jezdec, ke stáhnutí, download, kliparty, klipart, free, grafika, vektor, ke stažení, svg, Bílý jezdec, obrázek, zdarma, Symboly

Doporučené použití klipartu: dokumenty, plakáty, seminární práce, prezentace, škola, plakát, články, Pinterest, kalendář, word, Instagram, video, web, eshop, inkscape, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Baba na koštěti ke stažení, ilustrace Znamení beran ke stažení nebo klipart Sněženka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.