Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bílý jezdec, Symboly do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bílý jezdec zdarma ke stažení

Bílý jezdec je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Bílý jezdec stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílý jezdec zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bílý jezdec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílý jezdec ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 202 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bílý jezdec je v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Přípona ZIP zdarma Podívejte se i na ilustrace Tučňák ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Housenka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, svg, obrázek, ke stáhnutí, grafika, zdarma, Bílý jezdec, ilustrační obrázek, cliparts, ilustrace, Bílý jezdec, vektor, free, Symboly

Doporučené použití klipartu: fotokniha, články, textové dokumenty, blog, Pinterest, profil, časopis, Adobe Illustrator , openOffice, webové stránky, referáty, office, kalendář, pozvánky, Twitter, prezentace

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Televizor zdarma, vektor Včela ke stažení nebo obrázek Free ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.