Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Čajový sáček (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čajový sáček zdarma ke stažení

Čajový sáček je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajový sáček zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čajový sáček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajový sáček ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 70 204 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Merlin2525

Potěší nás, pokud budete tento klipart Čajový sáček sdílet s přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Čajový sáček se nachází v kategorii Kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Čínská žena ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Benzínový zapalovač ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Volant zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, klipart, Nápoje, svg, Čajový sáček, cliparts, vektorový obrázek, ke stáhnutí, free, obrázek, ke stažení, vektor, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, blog, diář, word, eshop, office, video, fotokniha, prezentace, referáty, články, kalendář, Facebook, inkscape, PowerPoint, plakáty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Brambora zdarma, obrázek, klipart Motýl s květinami ke stáhnutí nebo vektorový klipart Afrika mapa ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.