Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Čajový sáček, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čajový sáček zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Čajový sáček. Klipart Čajový sáček je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajový sáček zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čajový sáček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajový sáček ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 70 204 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Čajový sáček je v sekci Obrázky, kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor DOC ke stažení Podívejte se i na ilustrace Vysmátá blondýna ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Kukuřice zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, free, Čajový sáček, svg, ilustrační obrázek, download, ke stáhnutí, Nápoje, obrázek, vektorový obrázek, zdarma, ke stažení, Čajový sáček, grafika

Doporučené použití klipartu: plakáty, seminární práce, blog, články, památník, word, časopis, profilovka, avatar, kalendář, Adobe Illustrator , škola, pozvánky, Pinterest, dokumenty, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Fialový dárek ke stažení, vektor Karatistka ke stáhnutí nebo obrázek Vlašský ořech zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.