Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Čajový sáček (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čajový sáček zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Čajový sáček. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Čajový sáček nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajový sáček zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Čajový sáček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajový sáček ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 70 204 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Merlin2525

Obrázek, klipart pojmenovaný Čajový sáček můžete sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Čajový sáček se nachází v sekci Kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hladový smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Úchvatný smajlík zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Sovětské vajíčko ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, grafika, svg, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, zdarma, vektor, download, kliparty, free, Čajový sáček, obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, pozvánky, Pinterest, památník, škola, časopis, seminární práce, video, web, Adobe Illustrator, textové dokumenty, webové stránky, plakát, openOffice, Instagram, diář

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek CPL ke stáhnutí, obrázek, klipart Fotoaparát zdarma nebo vektorový klipart Valentýnské psaní zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.