Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Čajový sáček, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čajový sáček zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Čajový sáček. Klipart Čajový sáček je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajový sáček zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čajový sáček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajový sáček ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 70 204 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Čajový sáček patří do sekce Obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Fialový autobus zdarma Podívejte se i na vektor Dracena refexa ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Plachetnice při západu slunce ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, download, zdarma, svg, grafika, vektorový obrázek, Čajový sáček, kliparty, Čajový sáček, ilustrace, cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektor, free

Doporučené použití klipartu: fotokniha, články, inkscape, office, Adobe Illustrator , Twitter, blog, škola, referáty, profil, seminární práce, plakát, word, kalendář, profilovka, Instagram

Mezi hezké kresby patří i vektor Palice zdarma, obrázek Tapír ke stažení nebo klipart EPUB ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.