Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Čajový sáček (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čajový sáček zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Čajový sáček. Klipart Čajový sáček je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Čajový sáček? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajový sáček zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čajový sáček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čajový sáček ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 70 204 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Merlin2525

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Čajový sáček s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Čajový sáček patří do sekce Vektorové kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Duhové srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pokladní ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Souboj dobra a zla ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, cliparts, kliparty, ke stáhnutí, Nápoje, obrázek, Čajový sáček, vektor, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, zdarma, klipart, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: webové stránky, seminární práce, prezentace, inkscape, plakát, plakáty, word, profilovka, wordpress, office, eshop, články, avatar, PowerPoint, openOffice, památník

Mezi hezké kresby patří i klipart Lokomotiva ke stažení, vektor Narozeniny číslo 9 ke stažení nebo obrázek Tmavomodrá mašle ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.