Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Ovečky (Zvířata) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ovečky stahujte zadarmo

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Ovečky. Stahujte soubor Ovečky ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovečky zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ovečky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovečky ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1435
1280x1148
800x717
500x448
160x143

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 254 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Líbí se vám klipart Ovečky? Pak se podělte s jinými lidmi na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Klipart Ovečky se nachází v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Peugeot 206 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Prasátkové vejce ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Botswana ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, grafika, klipart, download, kliparty, zdarma, free, Ovečky, obrázek, vektorový obrázek, Zvířata, svg, ke stažení

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, kalendář, fotografie, deníček, web, Facebook, seminární práce, Pinterest, koláž, eshop, referáty, openOffice, prezentace, časopis, word, video, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Zlomené srdce ke stažení, vektorový klipart Babočka zdarma nebo vektorový obrázek Bulldozer ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.