Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ovečky, Zvířata do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ovečky zdarma ke stažení

Ovečky je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Ovečky ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Ovečky v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovečky zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ovečky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovečky ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1435
1280x1148
800x717
500x448
160x143

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 254 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ovečky je v kategorii Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Náhrobní kámen ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Šunka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Messerschmitt Bf 109 ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, svg, Ovečky, ke stažení, ilustrační obrázek, klipart, ilustrace, download, cliparts, Zvířata, free, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, webové stránky, škola, články, Twitter, referáty, blog, profil, památník, seminární práce, Adobe Illustrator , kalendář, web, časopis, pozvánky, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Astronaut ke stáhnutí, vektor Červená sešívačka zdarma nebo obrázek FLV ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.