Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Girl, Ženy do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Girl zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Girl. Kreslená ilustrace Girl je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Girl zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Girl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Girl ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1519x1600
1215x1280
759x800
474x500
151x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 242 609 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Girl se nachází v kategorii Obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tryskáč ke stažení Podívejte se i na klipart Guinea Bissau ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Černá vdova zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Girl, Ženy, zdarma, kliparty, ilustrace, ke stáhnutí, free, grafika, vektorový obrázek, svg, cliparts, klipart, download, ke stažení

Doporučené použití klipartu: corelDraw, kalendář, Facebook, Pinterest, seminární práce, office, památník, PowerPoint, word, dokumenty, profilovka, Instagram, webové stránky, avatar, plakáty, články

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Mapa Burkina Faso ke stažení, ilustrace Špendlík ke stáhnutí nebo vektor Martináč měsíčitý zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.