Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Čarodějky, Halloween nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čarodějky zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Čarodějky. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějky zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čarodějky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějky ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1093
1280x875
800x547
500x342
160x109

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 40 767 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: JayNick

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Čarodějky se nachází v kategorii Vektorové kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dalekohled ke stažení Podívejte se i na vektor Panelák ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Modrý pták zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, ke stažení, ilustrace, obrázek, grafika, ke stáhnutí, svg, Čarodějky, download, vektor, free, zdarma, Čarodějky, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, pozvánky, web, profilovka, openOffice, seminární práce, Pinterest, referáty, webové stránky, textové dokumenty, dokument, Adobe Illustrator , plakát, plakáty, inkscape, corelDraw

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Chameleon ke stažení, obrázek Správně ke stáhnutí nebo klipart Strom s dárky zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.