Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Čarodějky (Halloween) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čarodějky zdarma ke stažení

Čarodějky je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Čarodějky lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějky zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čarodějky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějky ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1093
1280x875
800x547
500x342
160x109

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 767 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: JayNick

Tento obrázek s názvem (Čarodějky) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Obrázek Čarodějky se nachází v kategorii Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bílý jezdec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrý stromek ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Oranžová kytka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, svg, download, grafika, vektor, zdarma, Čarodějky, vektorový obrázek, obrázek, klipart, Čarodějky, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: prezentace, referáty, word, corelDraw, prospekty, škola, Adobe Illustrator, pozvánky, diář, Facebook, památník, Instagram, brožury, eshop, profil, wordpress, články

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Topinkovač ke stažení, ilustrace Mapa Rumunska ke stažení nebo vektorový klipart Hlasitost ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.