Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Čarodějky (Halloween) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čarodějky zdarma ke stažení

Čarodějky je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorový obrázek Čarodějky je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějky zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čarodějky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějky ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1093
1280x875
800x547
500x342
160x109

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 767 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: JayNick

Sdílejte klipart nazvaný Čarodějky s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Čarodějky je v kategorii Vektorové obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Potápěčské brýle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Porsche 911 zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Jednokolka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, zdarma, ke stažení, svg, Halloween, Čarodějky, download, ke stáhnutí, obrázek, Čarodějky, klipart, free, ilustrace, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokumenty, dokument, Instagram, časopis, referáty, video, profilovka, PowerPoint, Adobe Illustrator, web, škola, corelDraw, seminární práce, inkscape, wordpress, diář

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Opera Sydney ke stáhnutí, vektorový klipart Dáma z historického módního magazínu zdarma nebo obrázek, klipart AI zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.