Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Čarodějky, Halloween nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čarodějky zdarma ke stažení

Čarodějky je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Čarodějky. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějky zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čarodějky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějky ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1093
1280x875
800x547
500x342
160x109

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 767 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: JayNick

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Čarodějky je v kategorii Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sněhuláček zdarma Podívejte se i na obrázek Strom s dárky ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Balíček ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, ilustrační obrázek, free, svg, vektor, ilustrace, vektorový obrázek, kliparty, download, Čarodějky, ke stáhnutí, zdarma, klipart, Halloween

Doporučené použití klipartu: prezentace, openOffice, pozvánky, časopis, avatar, Adobe Illustrator , Instagram, škola, corelDraw, Pinterest, profilovka, profil, word, dokumenty, inkscape, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Čajová konvice zdarma, klipart Růžové vajíčko ke stažení nebo ilustrace Radiové vlny ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.