Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Čarodějky (Halloween) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čarodějky k bezplatnému stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Čarodějky. Vektorová ilustrace Čarodějky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Čarodějky lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějky zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Čarodějky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějky ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1093
1280x875
800x547
500x342
160x109

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 767 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: JayNick

Sdílejte obrázek, klipart Čarodějky s ostatními na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový obrázek Čarodějky patří do kategorie Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Rudá ozdoba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kamera zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Mapa Floridy ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Čarodějky, svg, Čarodějky, kliparty, Halloween, klipart, obrázek, zdarma, vektor, vektorový obrázek, ke stažení, free, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: etikety, webové stránky, diplomová práce, články, oznámení, škola, logo, openOffice, plakát, brožury, vizitky, web, dokumenty, word, magazín, PowerPoint, referáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Světlemodrá kraslice ke stáhnutí, ilustrace Mapa Rumunska ke stažení nebo klipart Anténa zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.