Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Čarodějky (Halloween) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čarodějky zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Čarodějky. Kreslená ilustrace Čarodějky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Čarodějky? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějky zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čarodějky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čarodějky ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1093
1280x875
800x547
500x342
160x109

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 767 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: JayNick

Líbí se vám klipart Čarodějky? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Čarodějky je v kategorii Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Santa čepice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční přáníčko ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Polojasno ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, Halloween, svg, obrázek, cliparts, vektorový obrázek, download, klipart, vektor, Čarodějky, Čarodějky, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: plakáty, prezentace, corelDraw, word, eshop, kalendář, openOffice, články, Facebook, seminární práce, Instagram, pozvánky, škola, dokument, plakát, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek bunsenův kahan ke stažení, obrázek, klipart Eva u stromu poznání ke stažení nebo vektorový klipart Faraonští smajlíci ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.