Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vlašské ořechy, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vlašské ořechy zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Vlašské ořechy. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Vlašské ořechy ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Vlašské ořechy? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlašské ořechy zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vlašské ořechy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vlašské ořechy ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1486
1280x1189
800x743
500x464
160x149

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 289 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vlašské ořechy je v kategorii Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pevný disk ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Rozhlas zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Satelit ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, cliparts, free, ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty, Ovoce, grafika, Vlašské ořechy, ilustrační obrázek, vektor, klipart, obrázek, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , prezentace, památník, avatar, webové stránky, seminární práce, profil, PowerPoint, blog, word, Facebook, plakáty, Pinterest, Twitter, dokument, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Kombajn ke stáhnutí, vektor Květ na stromě zdarma nebo obrázek Ruská mapa ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.