Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mamut, Zvířata do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mamut zdarma ke stažení

Mamut je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Mamut je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Mamut lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mamut zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Mamut ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mamut ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1066
1280x853
800x533
500x333
160x107

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 246 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Mamut patří do sekce Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace CD zdarma Podívejte se i na klipart Bezpečnostní kamera ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Muchomůrka červená ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, klipart, vektorový obrázek, vektor, download, cliparts, svg, ke stažení, Mamut, ilustrace, Mamut, grafika, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: webové stránky, word, fotokniha, profil, škola, corelDraw, inkscape, prezentace, seminární práce, Adobe Illustrator , památník, web, PowerPoint, Pinterest, kalendář, profilovka

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Tchaj-wan zdarma, ilustrace Červená mašle ke stažení nebo vektor GPS Navigace ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.