Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Mamut (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mamut zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Mamut. Vektorový obrázek Mamut je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mamut zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mamut ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mamut ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1066
1280x853
800x533
500x333
160x107

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 246 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku:

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Mamut se známými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Mamut je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Poslední minuty ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sójová omáčka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Nákladní auto ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, free, zdarma, ke stažení, vektor, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Mamut, grafika, ke stáhnutí, Mamut, Zvířata, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: video, profilovka, blog, dokument, Pinterest, manuály, wordpress, pozvánky, články, inkscape, vstupenky, tiskoviny, PowerPoint, časopis, památník, eshop, avatar

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Semafory ke stažení, vektorový klipart Jeřáb ke stáhnutí nebo vektor Digitální číslo 8 ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.