Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Mimino, Muži nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mimino zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Mimino. Stahujte klipart Mimino v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Mimino? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mimino zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mimino ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mimino ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1154x1600
923x1280
577x800
361x500
115x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 500 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TomBrough

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mimino je v kategorii Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart PHP ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek USB srdce zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Retro vzducholoď ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Muži, cliparts, free, ke stažení, vektor, Mimino, download, grafika, obrázek, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, klipart, svg, Mimino, kliparty

Doporučené použití klipartu: Facebook, dokumenty, prezentace, seminární práce, časopis, avatar, web, corelDraw, památník, články, kalendář, inkscape, textové dokumenty, referáty, openOffice, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Toalety ke stáhnutí, klipart Znamení beran zdarma nebo ilustrace Gándhí ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.