Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Mimino, Muži nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mimino zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Mimino. Pakliže si chcete obrázek Mimino stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mimino zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Mimino ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mimino ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1154x1600
923x1280
577x800
361x500
115x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 500 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TomBrough

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Mimino patří do sekce Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hippie bus zdarma Podívejte se i na klipart VW brouk ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Hyundai Getz ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, svg, Mimino, ke stáhnutí, ke stažení, grafika, Mimino, klipart, cliparts, kliparty, free, zdarma, obrázek, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, Adobe Illustrator , památník, Instagram, škola, Twitter, plakát, webové stránky, web, PowerPoint, referáty, časopis, dokumenty, kalendář, fotokniha, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Stonožka zdarma, ilustrace Kudlanka nábožná ke stažení nebo vektor Anemometr ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.