Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Mimino, Muži nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mimino zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Mimino. Pakliže si chcete obrázek Mimino stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mimino zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mimino ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mimino ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1154x1600
923x1280
577x800
361x500
115x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 500 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TomBrough

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mimino se nachází v sekci Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vatikán ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Datel zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Metronom ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, download, free, Muži, klipart, Mimino, Mimino, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, svg, ke stažení, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: Twitter, office, prezentace, inkscape, avatar, seminární práce, Facebook, fotokniha, plakát, PowerPoint, kalendář, dokumenty, časopis, pozvánky, webové stránky, Instagram

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Turecko ke stáhnutí, obrázek Čtenářka zdarma nebo klipart Espresso ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.