Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ubrus, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ubrus zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Ubrus. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Ubrus. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Ubrus? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ubrus zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ubrus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ubrus ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 615 704 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: yamachem

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ubrus je v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlaté prstýnky ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Ovce zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zelené nůžky ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Ubrus, free, grafika, Ubrus, klipart, ilustrace, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, ke stažení, obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: inkscape, PowerPoint, profil, webové stránky, plakáty, plakát, dokument, avatar, textové dokumenty, referáty, seminární práce, škola, časopis, kalendář, články, fotokniha

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Desktopový počítač ke stáhnutí, klipart Uklízečka zdarma nebo ilustrace Xylofon ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.