Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ubrus, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ubrus zdarma ke stažení

Ubrus je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Ubrus je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ubrus zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ubrus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ubrus ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 615 704 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: yamachem

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ubrus je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ředkvičky zdarma Podívejte se i na obrázek Znamení blíženci ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Zelené fazole ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, ilustrace, svg, download, kliparty, vektor, grafika, ke stažení, ke stáhnutí, zdarma, cliparts, ilustrační obrázek, Vánoce, free

Doporučené použití klipartu: fotokniha, profil, profilovka, články, textové dokumenty, Adobe Illustrator , inkscape, dokumenty, blog, seminární práce, word, corelDraw, plakáty, referáty, PowerPoint, web

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Ohňostroj zdarma, klipart Hummus ke stažení nebo ilustrace Policajt ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.