Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ubrus, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ubrus zdarma ke stažení

Ubrus je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Ubrus je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ubrus zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ubrus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ubrus ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 615 704 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: yamachem

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ubrus je v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Krucifix ke stažení Podívejte se i na ilustrace ARJ ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Malá tanečnice zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, obrázek, download, Vánoce, klipart, kliparty, vektorový obrázek, cliparts, Ubrus, svg, free, vektor, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: pozvánky, referáty, openOffice, články, inkscape, Facebook, fotokniha, word, profil, Instagram, blog, prezentace, plakát, časopis, dokument, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Dráček ke stažení, vektor Kaki ke stáhnutí nebo obrázek Che Guevara zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.