Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Ubrus (Vánoce) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ubrus bezplatně ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Ubrus. Kreslená ilustrace Ubrus je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ubrus zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ubrus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ubrus ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 615 704 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: yamachem

Potěší nás, pokud budete tento klipart Ubrus sdílet s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Ubrus je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Páv ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Morpho peleides ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Irská whiskey zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, Vánoce, cliparts, svg, grafika, vektorový obrázek, free, zdarma, ke stáhnutí, download, vektor, ilustrační obrázek, Ubrus, kliparty

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, plakát, webové stránky, deníček, časopis, diář, wordpress, magazín, vstupenky, oznámení, word, web, prospekty, články, Facebook, referáty, seminární práce

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Kulturista zdarma, vektorový klipart WMA ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Ředkvičky ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.