Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Rubín (Láska) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rubín zadarmo

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Rubín. Vektorová ilustrace Rubín je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rubín zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Rubín ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rubín ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 335 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Deluge

Potěší nás, pokud budete tento klipart Rubín sdílet s ostatními na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Rubín patří do kategorie Obrázky, kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace M4C ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šedivá mašle ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Housle zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, cliparts, download, obrázek, Rubín, ilustrace, klipart, svg, zdarma, ilustrační obrázek, Láska, Rubín, grafika

Doporučené použití klipartu: brožury, tiskoviny, vizitky, koláž, office, webové stránky, Zoner Callisto, Adobe Illustrator, články, Twitter, oznámení, Facebook, bakalářská práce, wordpress, kalendář, eshop, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Pánské toalety zdarma, klipart Turistka zdarma nebo klipart Nosorožec ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.