Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Rubín (Láska) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rubín zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Rubín. Vektorová ilustrace Rubín je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Rubín? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rubín zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Rubín ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rubín ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 335 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Deluge

Tento obrázek s názvem (Rubín) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Rubín je v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vánoční ozdoba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hrošík ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Eli Whitney ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Rubín, ilustrace, download, svg, vektor, obrázek, Rubín, free, vektorový obrázek, cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, Láska

Doporučené použití klipartu: wordpress, Facebook, seminární práce, avatar, Twitter, office, dokumenty, kalendář, památník, články, web, profilovka, blog, etikety, webové stránky, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Zlaté Y ke stažení, obrázek, klipart Pětieurovka ke stažení nebo vektorový klipart Francouzský roh ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.