Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Rubín, Láska nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rubín zdarma ke stažení

Rubín je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Rubín v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rubín zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Rubín ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rubín ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 335 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Deluge

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Rubín je v sekci Obrázky, kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Energetický nápoj ke stažení Podívejte se i na obrázek Tequila ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Bangladéš zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Rubín, ilustrační obrázek, grafika, ilustrace, Rubín, cliparts, vektor, kliparty, obrázek, zdarma, klipart, svg, Láska, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakát, pozvánky, referáty, profilovka, Pinterest, kalendář, seminární práce, prezentace, corelDraw, plakáty, články, blog, word, PowerPoint, Instagram, openOffice

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Kamerun ke stažení, klipart Tui zpěvný ke stáhnutí nebo ilustrace Word zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.