Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Židle (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Židle zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Židle. Pakliže si chcete obrázek Židle stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Židle? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Židle zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Židle ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Židle ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 978 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: ozerkavak

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Židle s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Židle je v kategorii Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Štír ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Inkoustová tiskárna zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Květinka ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Židle, zdarma, vektorový obrázek, klipart, kliparty, grafika, obrázek, Ostatní, free, cliparts, ke stáhnutí, ke stažení, download, svg, vektor

Doporučené použití klipartu: office, wordpress, dokumenty, časopis, etikety, články, web, profilovka, word, corelDraw, pozvánky, openOffice, video, dokument, textové dokumenty, památník

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Xylofon ke stáhnutí, obrázek Mrkající smajlík zdarma nebo vektor Tulipány zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.