Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Židle (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Židle zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Židle. Vektorový obrázek Židle jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Židle zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Židle ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Židle ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 978 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: ozerkavak

Sdílejte obrázek, klipart Židle s dalšími osobami na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Židle patří do kategorie Obrázky, kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Skladník ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Včela zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Marihuana ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrační obrázek, obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, Ostatní, vektorový obrázek, vektor, grafika, zdarma, download, ke stažení, free, Židle, Židle

Doporučené použití klipartu: webové stránky, dokument, manuály, web, kalendář, brožury, vizitky, Instagram, články, profilovka, PowerPoint, office, eshop, dokumenty, etikety, Adobe Illustrator, diář

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Pákovky ke stáhnutí, vektorový klipart Červené auto ke stažení nebo klipart Automechanik zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.