Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Thomas Alva Edison, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Thomas Alva Edison zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Thomas Alva Edison. Vektorová ilustrace Thomas Alva Edison je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Thomas Alva Edison zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Thomas Alva Edison ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Thomas Alva Edison ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1271x1600
1017x1280
636x800
397x500
127x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 121 892 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Thomas Alva Edison je v kategorii Vektorové kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Červená cibule zdarma Podívejte se i na obrázek Smajlík s brýlemi ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Lidé ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, obrázek, kliparty, ilustrace, Thomas Alva Edison, download, vektorový obrázek, zdarma, Osobnosti, Thomas Alva Edison, ke stáhnutí, vektor, free, cliparts, klipart

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , openOffice, word, Twitter, profilovka, plakáty, plakát, články, seminární práce, inkscape, dokumenty, dokument, profil, PowerPoint, Pinterest, office

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Čáp zdarma, klipart Dýně ke stažení nebo ilustrace Pozor, smrt! ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.