Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Thomas Alva Edison, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Thomas Alva Edison zdarma ke stažení

Thomas Alva Edison je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Thomas Alva Edison je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Thomas Alva Edison? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Thomas Alva Edison zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Thomas Alva Edison ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Thomas Alva Edison ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1271x1600
1017x1280
636x800
397x500
127x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 121 892 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Thomas Alva Edison patří do sekce Obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Paul von Hindenburg zdarma Podívejte se i na vektor Fretka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Červené Y ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, free, Thomas Alva Edison, zdarma, ke stažení, cliparts, ilustrace, ilustrační obrázek, Thomas Alva Edison, grafika, Osobnosti

Doporučené použití klipartu: corelDraw, word, škola, openOffice, webové stránky, seminární práce, profil, články, avatar, kalendář, časopis, Pinterest, dokumenty, office, Instagram, web

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Mapa Itálie zdarma, obrázek Durian ke stažení nebo klipart Fraktálový stromeček ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.