Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Thomas Alva Edison (Osobnosti) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Thomas Alva Edison zadarmo ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Thomas Alva Edison. Kreslená ilustrace Thomas Alva Edison je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Thomas Alva Edison? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Thomas Alva Edison zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Thomas Alva Edison ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Thomas Alva Edison ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1271x1600
1017x1280
636x800
397x500
127x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 121 892 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: cactus cowboy

Sdílejte klipart nazvaný Thomas Alva Edison s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Thomas Alva Edison patří do sekce Vektorové kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Žlutý smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kreslený pes zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Citroen SM ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Osobnosti, ke stažení, grafika, obrázek, cliparts, klipart, vektor, zdarma, download, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Thomas Alva Edison, ke stáhnutí, Thomas Alva Edison

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Facebook, PowerPoint, eshop, seminární práce, škola, avatar, logo, tiskoviny, video, prospekty, openOffice, profil, textové dokumenty, plakát, wordpress, katalog

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Nosorožec ke stáhnutí, vektorový klipart Červené Q ke stažení nebo obrázek Mao zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.