Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pastinák, Zelenina pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pastinák zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Pastinák. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Pastinák? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pastinák zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Pastinák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pastinák ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

445x1600
356x1280
222x800
139x500
45x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 157 778 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pastinák patří do sekce Obrázky, kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ošatka s vajíčky zdarma Podívejte se i na klipart Granátové jablko ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Narcis ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Pastinák, Zelenina, free, kliparty, ilustrační obrázek, zdarma, klipart, grafika, ke stáhnutí, vektor, download, cliparts, Pastinák, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokument, textové dokumenty, kalendář, Twitter, Facebook, Instagram, avatar, word, pozvánky, články, office, škola, fotokniha, Pinterest, plakáty, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Karty srdce zdarma, ilustrace Fretka ke stažení nebo vektor Rudý kříž ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.