Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pastinák, Zelenina pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pastinák zdarma ke stažení

Pastinák je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Pastinák stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pastinák zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Pastinák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pastinák ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

445x1600
356x1280
222x800
139x500
45x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 157 778 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pastinák se nachází v kategorii Ilustrační obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Suchoj Su-34 ke stažení Podívejte se i na klipart Schody nahoru ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Nevěsta zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, Pastinák, grafika, download, ke stáhnutí, klipart, Pastinák, free, Zelenina, cliparts, ke stažení, svg, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: word, corelDraw, škola, kalendář, referáty, Twitter, inkscape, webové stránky, fotokniha, plakát, Instagram, avatar, Facebook, textové dokumenty, prezentace, články

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Mlýnek na kafe ke stažení, ilustrace Červené S ke stáhnutí nebo vektor Robin Hood zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.