Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Durian (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Durian zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Durian. Stahujte klipart Durian v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Durian? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Durian zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Durian ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Durian ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1522x1600
1218x1280
761x800
475x500
152x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 91 519 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: gnokii

Obrázek, klipart pojmenovaný Durian můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Durian je v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Červené K ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sedmikráska ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Monstrance zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Ovoce, grafika, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, ilustrační obrázek, cliparts, svg, Durian, klipart, download, vektorový obrázek, Durian, obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, wordpress, dokumenty, škola, prezentace, office, články, web, etikety, Twitter, kalendář, plakáty, památník, corelDraw, Pinterest, profilovka

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace SHP soubor zdarma, klipart Honduras ke stáhnutí nebo ilustrace 7Z ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.