Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Durian, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Durian zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Durian. Obrázek Durian je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Durian zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Durian ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Durian ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1522x1600
1218x1280
761x800
475x500
152x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 91 519 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Durian patří do sekce Obrázky, kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červená květina zdarma Podívejte se i na vektor Zlaté C ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Panama ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, svg, Ovoce, download, ilustrace, vektor, kliparty, grafika, ilustrační obrázek, ke stažení, free, Durian, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: webové stránky, dokumenty, články, openOffice, Pinterest, Adobe Illustrator , památník, Facebook, inkscape, profilovka, corelDraw, textové dokumenty, plakáty, word, referáty, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Neuron zdarma, obrázek Mechanik ke stažení nebo klipart Marihuana zakázána ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.