Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Durian, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Durian zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Durian. Klipart Durian je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Durian lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Durian zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Durian ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Durian ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1522x1600
1218x1280
761x800
475x500
152x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 91 519 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Durian patří do sekce Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Santa špekoun zdarma Podívejte se i na klipart Chodící sněhulák ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Ředkvička ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, cliparts, ilustrace, download, Durian, vektor, klipart, ke stáhnutí, obrázek, ilustrační obrázek, Durian, ke stažení, Ovoce, svg, free

Doporučené použití klipartu: word, prezentace, profilovka, dokumenty, inkscape, plakáty, škola, plakát, corelDraw, fotokniha, webové stránky, časopis, openOffice, Twitter, Instagram, blog

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Mango zdarma, ilustrace Make up ke stažení nebo vektor Děda ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.