Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Durian (Ovoce) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Durian ke stažení zdarma

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Durian. Vektorový obrázek Durian jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Náš tip. Použijte obrázek Durian v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Durian zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Durian ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Durian ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1522x1600
1218x1280
761x800
475x500
152x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 91 519 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: gnokii

Obrázek, klipart pojmenovaný Durian můžete sdílet s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Durian patří do kategorie Obrázky, kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Churchill ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rybář ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Tamburína zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, svg, zdarma, cliparts, ilustrace, Durian, ke stáhnutí, grafika, ke stažení, kliparty, free, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: bakalářská práce, letáky, avatar, dokumenty, škola, kalendář, plakáty, plakát, prospekty, Zoner Callisto, vizitky, profilovka, diář, eshop, etikety, brožury, časopis

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Trojbarevná stužka zdarma, vektor Fialový motýl ke stáhnutí nebo klipart Malé písmeno W ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.