Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Durian, Ovoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Durian zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Durian. Obrázek Durian je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Durian zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Durian ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Durian ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1522x1600
1218x1280
761x800
475x500
152x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 91 519 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Durian je v kategorii Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Gerbera ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Šedá složka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Pejsek ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Durian, klipart, Ovoce, ilustrace, svg, cliparts, kliparty, vektorový obrázek, ke stažení, Durian, free, ke stáhnutí, vektor, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: kalendář, seminární práce, škola, fotokniha, Facebook, dokument, plakáty, profilovka, časopis, Adobe Illustrator , Pinterest, dokumenty, články, textové dokumenty, prezentace, word

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Kovařík ke stáhnutí, klipart Tóra zdarma nebo ilustrace Multimetr ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.