Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Durian (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Durian zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Durian. Klipart Durian je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Durian zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Durian ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Durian ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1522x1600
1218x1280
761x800
475x500
152x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 91 519 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: gnokii

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Durian se známými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Durian se nachází v sekci Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Malé písmeno T ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Oranžové vajíčko zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Uruguay ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrační obrázek, Durian, obrázek, Durian, Ovoce, download, cliparts, ilustrace, zdarma, free, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profilovka, blog, dokumenty, Twitter, seminární práce, webové stránky, plakáty, Adobe Illustrator, textové dokumenty, inkscape, časopis, web, články, Facebook, openOffice, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Vločky ke stáhnutí, obrázek, klipart Narozeninové číslo 2 zdarma nebo vektorový klipart Love zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.