Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Chroust (Hmyz) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chroust zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Chroust. Kreslená ilustrace Chroust je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chroust zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Chroust ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chroust ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1367x1600
1094x1280
684x800
427x500
137x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 900 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: johnny_automatic

Obrázek, klipart pojmenovaný Chroust můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Chroust se nachází v kategorii Vektorové obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Strážní věž ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Elektrický hrnec ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Ferrari Testarossa zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, free, svg, kliparty, Chroust, vektorový obrázek, download, ke stáhnutí, zdarma, Hmyz, Chroust

Doporučené použití klipartu: Twitter, webové stránky, textové dokumenty, plakát, památník, etikety, škola, corelDraw, PowerPoint, časopis, fotokniha, kalendář, avatar, Facebook, články, word

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Šupléra zdarma, vektorový klipart Karty srdce ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Baklažán ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.