Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Chroust, Hmyz do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chroust zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Chroust. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chroust zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Chroust ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chroust ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1367x1600
1094x1280
684x800
427x500
137x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 900 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Chroust je v sekci Kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart DRV ke stažení Podívejte se i na obrázek Violoncellistka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Bitcoin zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stažení, ilustrační obrázek, Hmyz, vektorový obrázek, Chroust, obrázek, klipart, grafika, zdarma, Chroust, vektor, ke stáhnutí, ilustrace, free

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , články, web, pozvánky, Facebook, dokument, Pinterest, profil, PowerPoint, Instagram, plakát, openOffice, fotokniha, referáty, textové dokumenty, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Chemička ke stažení, klipart Modrý dárek ke stáhnutí nebo ilustrace Škoda 1000 MB zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.