Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Chroust (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chroust zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Chroust. Vektorová ilustrace Chroust je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chroust zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Chroust ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chroust ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1367x1600
1094x1280
684x800
427x500
137x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 900 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: johnny_automatic

Sdílejte klipart nazvaný Chroust se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Chroust je v kategorii Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Sůl a pepř ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znak rak zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Vozíček ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, cliparts, klipart, kliparty, obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, vektorový obrázek, grafika, Chroust, Chroust, Hmyz, vektor, download

Doporučené použití klipartu: word, dokument, časopis, Facebook, office, plakáty, web, webové stránky, eshop, profilovka, fotokniha, inkscape, PowerPoint, openOffice, škola, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Vánoční rolničky ke stáhnutí, obrázek Ferrari Testarossa zdarma nebo vektor WPD zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.