Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Chroust (Hmyz) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chroust zadarmo ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Chroust. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chroust zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Chroust ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chroust ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1367x1600
1094x1280
684x800
427x500
137x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 900 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: johnny_automatic

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Chroust se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Chroust je v sekci Ilustrační obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart 2 Eurocenty ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální číslo 2 zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace BASH ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, kliparty, ke stažení, ilustrační obrázek, cliparts, svg, zdarma, Chroust, free, vektorový obrázek, vektor, ilustrace, klipart, Chroust

Doporučené použití klipartu: logo, corelDraw, deníček, Pinterest, časopis, textové dokumenty, referáty, profil, inkscape, plakáty, diplomová práce, vstupenky, tiskoviny, prospekty, openOffice, vizitky, katalog

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Halloweenská kočka ke stáhnutí, vektorový klipart Steampunk srdce ke stažení nebo ilustrace Růžové brýle zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.