Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Šedozelená stužka, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šedozelená stužka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Šedozelená stužka. Vektorová ilustrace Šedozelená stužka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Šedozelená stužka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedozelená stužka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Šedozelená stužka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedozelená stužka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

853x1600
682x1280
426x800
267x500
85x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 629 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Šedozelená stužka je v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Točená zmrzlina zdarma Podívejte se i na ilustrace Bílý jezdec ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Japonka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, vektorový obrázek, obrázek, ilustrační obrázek, klipart, ke stažení, Šedozelená stužka, svg, zdarma, kliparty, cliparts, ilustrace, grafika, Symboly

Doporučené použití klipartu: Instagram, webové stránky, avatar, seminární práce, profil, památník, Twitter, časopis, dokument, openOffice, škola, pozvánky, dokumenty, fotokniha, web, blog

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Mapa Montany zdarma, vektor Piáno ke stažení nebo obrázek Ježura ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.