Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sněhové vločky, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sněhové vločky zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Sněhové vločky. Obrázek Sněhové vločky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Sněhové vločky? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhové vločky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sněhové vločky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhové vločky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 124 847 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Sněhové vločky se nachází v sekci Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Supermarine Spitfire ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Valentýnské bonbony zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Most v Mostaru ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Sněhové vločky, kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ke stažení, obrázek, vektor, zdarma, cliparts, ilustrace, grafika, klipart, download

Doporučené použití klipartu: Pinterest, avatar, plakát, word, pozvánky, seminární práce, webové stránky, profil, web, openOffice, textové dokumenty, corelDraw, Instagram, časopis, office, plakáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Koalové ke stáhnutí, obrázek Bobřík zdarma nebo klipart 500 Euro ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?