Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Sněhové vločky (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sněhové vločky zdarma ke stažení

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Sněhové vločky. Vektorová ilustrace Sněhové vločky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhové vločky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sněhové vločky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhové vločky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 124 847 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: molumen

Tento obrázek s názvem (Sněhové vločky) můžete sdílet s dalšími lidmi na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Obrázek Sněhové vločky se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Happy New Year ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Černý jezdec ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Buran ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, download, vektorový obrázek, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, svg, ilustrace, grafika, ke stažení, Vánoce, kliparty, cliparts, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: diář, Adobe Illustrator, fotokniha, tiskoviny, brožury, dokument, časopis, web, plakát, textové dokumenty, památník, manuály, kalendář, blog, openOffice, články, Twitter

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Klaun očkatý ke stažení, vektorový klipart Růžové brýle zdarma nebo vektorový obrázek Ostrorep ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?