Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sněhové vločky, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sněhové vločky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Sněhové vločky. Vektorová ilustrace Sněhové vločky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhové vločky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Sněhové vločky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhové vločky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 124 847 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sněhové vločky patří do sekce Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Symbol muže zdarma Podívejte se i na klipart Tukan ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Růžová složka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Sněhové vločky, zdarma, download, klipart, ilustrační obrázek, free, Sněhové vločky, grafika, kliparty, Vánoce, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, památník, kalendář, office, Twitter, Pinterest, inkscape, fotokniha, články, blog, pozvánky, časopis, avatar, plakát, referáty, dokument

Mezi hezké kresby patří i klipart Otevřená Eppendorfova zkumavka zdarma, ilustrace Okurek ke stažení nebo vektor Karl Marx ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?