Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Akvarijní rybka (Zvířata) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Akvarijní rybka zdarma ke stažení

Akvarijní rybka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Akvarijní rybka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Akvarijní rybka? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akvarijní rybka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Akvarijní rybka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akvarijní rybka ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x760
1280x608
800x380
500x237
160x76

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 302 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: mystica

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Akvarijní rybka s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Akvarijní rybka patří do kategorie Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pilka na dřevo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nakvašená dýně zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Alžírsko ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, kliparty, Akvarijní rybka, Akvarijní rybka, zdarma, klipart, ke stáhnutí, ilustrace, svg, vektorový obrázek, vektor, Zvířata, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, pozvánky, fotokniha, office, Facebook, Adobe Illustrator, web, word, prezentace, časopis, etikety, dokument, video, wordpress, Pinterest, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Kouření povoleno ke stáhnutí, ilustrace Ostružina zdarma nebo klipart Egyptské pyramidy zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.