Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Akvarijní rybka (Zvířata) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Akvarijní rybka zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Akvarijní rybka. Klipart Akvarijní rybka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akvarijní rybka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Akvarijní rybka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akvarijní rybka ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x760
1280x608
800x380
500x237
160x76

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 302 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: mystica

Líbí se vám klipart Akvarijní rybka? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Akvarijní rybka patří do kategorie Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sada šroubováků ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart EPUB ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Ohlašovna požáru ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Akvarijní rybka, download, Akvarijní rybka, kliparty, zdarma, grafika, vektorový obrázek, obrázek, ilustrační obrázek, svg, ke stažení, ilustrace, free, cliparts, Zvířata

Doporučené použití klipartu: seminární práce, web, plakát, profil, památník, články, dokumenty, Adobe Illustrator, avatar, PowerPoint, profilovka, dokument, časopis, etikety, openOffice, video

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Lučištnice ke stažení, ilustrace Mapa Srbska ke stažení nebo klipart Domina ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.