Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Akvarijní rybka (Zvířata) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Akvarijní rybka zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Akvarijní rybka. Klipart Akvarijní rybka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akvarijní rybka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Akvarijní rybka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akvarijní rybka ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x760
1280x608
800x380
500x237
160x76

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 302 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: mystica

Sdílejte klipart nazvaný Akvarijní rybka s vašimi přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Obrázek Akvarijní rybka se nachází v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Malířský váleček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bílá kytara zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Obytná dodávka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, svg, grafika, obrázek, vektorový obrázek, Zvířata, zdarma, download, free, Akvarijní rybka, klipart, ke stažení, kliparty, cliparts, vektor

Doporučené použití klipartu: diář, plakát, webové stránky, referáty, textové dokumenty, avatar, dokumenty, Facebook, magazín, video, blog, oznámení, památník, Instagram, office, seminární práce, profil

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Smajlík farmář ke stáhnutí, vektorový obrázek Make up ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Trick or treat! zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.