Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Akvarijní rybka (Zvířata) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Akvarijní rybka zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Akvarijní rybka. Vektorová ilustrace Akvarijní rybka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akvarijní rybka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Akvarijní rybka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akvarijní rybka ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x760
1280x608
800x380
500x237
160x76

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 302 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: mystica

Obrázek, klipart pojmenovaný Akvarijní rybka můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Akvarijní rybka se nachází v sekci Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace ODP soubor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kohada sushi zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Krabice s dárkem ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, free, Akvarijní rybka, Zvířata, vektor, obrázek, ke stažení, ilustrace, ilustrační obrázek, zdarma, svg, kliparty, Akvarijní rybka, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profil, Pinterest, články, prezentace, profilovka, fotokniha, škola, časopis, Instagram, seminární práce, word, Adobe Illustrator, plakát, corelDraw, dokumenty, referáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Ozdobený stromeček ke stáhnutí, ilustrace Jimmy Carter zdarma nebo klipart Mlíčko zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.