Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Červené tulipány (Květiny) zadarmo

Obrázek, klipart Červené tulipány zadarmo

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Červené tulipány. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Červené tulipány v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené tulipány zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Červené tulipány ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené tulipány ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 45 348 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: jpenrici

Zaujal vás náš klipart Červené tulipány? Potom se podělte s kolegy na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Červené tulipány patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hvězdnice pyrenejská ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Etiopie ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Kráva zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Květiny, zdarma, free, klipart, kliparty, Červené tulipány, grafika, vektor, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Twitter, referáty, pozvánky, openOffice, web, diplomová práce, avatar, letáky, vstupenky, inkscape, eshop, prospekty, památník, video, textové dokumenty, oznámení, deníček

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Digitální číslo 6 zdarma, vektor Velikonoční motiv zdarma nebo obrázek WiFi ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.