Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Červené tulipány (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené tulipány zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Červené tulipány. Klipart Červené tulipány je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené tulipány zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červené tulipány ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené tulipány ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 45 348 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: jpenrici

Zaujal vás náš klipart Červené tulipány? Potom se podělte se známými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Červené tulipány je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Novoročenka 2019 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Přípona PDF ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Strom v květináči zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Červené tulipány, ke stáhnutí, zdarma, kliparty, grafika, svg, download, cliparts, Květiny, vektor, ke stažení, ilustrace, klipart, Červené tulipány

Doporučené použití klipartu: openOffice, profilovka, word, Twitter, office, prezentace, kalendář, Adobe Illustrator, etikety, seminární práce, škola, plakát, Facebook, časopis, wordpress, blog

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Bílá věž zdarma, vektorový klipart Audiokazeta ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Pozor vlak ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.