Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červené tulipány (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené tulipány zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Červené tulipány. Stahujte klipart Červené tulipány v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Červené tulipány lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené tulipány zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červené tulipány ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené tulipány ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 348 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: jpenrici

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Červené tulipány s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Červené tulipány je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Mapa Turecka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Benzínový kanystr ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Růže ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, svg, ke stáhnutí, ilustrace, klipart, vektorový obrázek, Květiny, zdarma, Červené tulipány, cliparts, vektor, obrázek, ke stažení, Červené tulipány, kliparty

Doporučené použití klipartu: kalendář, web, památník, textové dokumenty, fotokniha, word, office, avatar, Pinterest, wordpress, eshop, Adobe Illustrator, škola, časopis, Twitter, blog

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Počítač ke stažení, obrázek Pálivá omáčka ke stažení nebo vektor Mauritánie ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.