Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červené tulipány (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené tulipány zdarma ke stažení

Červené tulipány je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Červené tulipány je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené tulipány zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Červené tulipány ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené tulipány ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 45 348 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: jpenrici

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Červené tulipány s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Červené tulipány se nachází v kategorii Obrázky, kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kamerun ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté B ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Sekáček zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektorový obrázek, ke stáhnutí, kliparty, klipart, grafika, cliparts, vektor, ilustrační obrázek, obrázek, free, ke stažení, Červené tulipány, svg, Červené tulipány

Doporučené použití klipartu: office, word, avatar, profil, wordpress, dokument, časopis, webové stránky, památník, textové dokumenty, referáty, škola, blog, corelDraw, Facebook, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Rybíz červený zdarma, ilustrace Muchomůrky ke stáhnutí nebo klipart Kameraman ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.