Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Černé pivo (Nápoje) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černé pivo zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Černé pivo. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Černé pivo ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Černé pivo v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černé pivo zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Černé pivo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černé pivo ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 065 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: j4p4n

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Černé pivo s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Černé pivo patří do sekce Obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Katarina Pudar ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Motocykl ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Bobr ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, cliparts, grafika, ke stáhnutí, zdarma, svg, obrázek, Černé pivo, free, ilustrace, Nápoje, Černé pivo, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, dokumenty, avatar, památník, office, plakát, dokument, pozvánky, profil, Twitter, inkscape, Instagram, video, profilovka, eshop, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Mimozemské vejce ke stažení, obrázek Vlaštovka ke stažení nebo vektor Pina Colada ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.