Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Černé pivo (Nápoje) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černé pivo zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Černé pivo. Klipart Černé pivo je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černé pivo zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Černé pivo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černé pivo ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 065 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: j4p4n

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Černé pivo s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

Vektorový obrázek Černé pivo patří do sekce Vektorové kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ananas v plechovce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Přepravka na psa ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Panda se srdíčkem ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Černé pivo, vektorový obrázek, ilustrace, cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Nápoje, kliparty, vektor, zdarma, obrázek, grafika, free, Černé pivo

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Adobe Illustrator, office, Zoner Callisto, Instagram, diplomová práce, deníček, avatar, prezentace, word, tiskoviny, manuály, fotokniha, video, eshop, plakáty, katalog

Mezi hezké kresby patří i klipart Svinovací metr ke stažení, vektorový obrázek Golfové vozítko zdarma nebo obrázek Kropenatá vajíčka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty najdete také tam.