Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Černé pivo (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černé pivo zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Černé pivo. Pakliže si chcete obrázek Černé pivo stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černé pivo zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Černé pivo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černé pivo ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 065 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: j4p4n

Tento obrázek s názvem (Černé pivo) můžete sdílet s kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Černé pivo je v kategorii Vektorové obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Koalové ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sýkora uhelníček ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Zlatý emblém ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Černé pivo, free, grafika, ilustrace, vektor, download, zdarma, svg, cliparts, Nápoje, ilustrační obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, Černé pivo, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: office, referáty, kalendář, textové dokumenty, avatar, Adobe Illustrator, časopis, škola, plakát, diář, wordpress, prezentace, corelDraw, webové stránky, word, dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Čokoládový dárek ke stažení, vektorový klipart Smajlíci sada ke stažení nebo obrázek, klipart Teodolit ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.