Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Hnědá stužka (Symboly) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Hnědá stužka ke stažení zdarma

Hnědá stužka je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Hnědá stužka v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hnědá stužka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hnědá stužka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hnědá stužka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

852x1600
682x1280
426x800
267x500
85x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 017 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: barnheartowl

Potěší nás, pokud budete tento klipart Hnědá stužka sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek Hnědá stužka patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hnědá mašle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Narozeniny číslo 1 ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Novoročenka 2019 zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, cliparts, grafika, download, free, ke stáhnutí, Hnědá stužka, Hnědá stužka, svg, vektorový obrázek, ke stažení, vektor, ilustrace, klipart, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: plakáty, avatar, PowerPoint, openOffice, oznámení, tiskoviny, office, logo, textové dokumenty, Facebook, webové stránky, deníček, corelDraw, wordpress, manuály, škola, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Květinový dekor zdarma, klipart Santa upír zdarma nebo klipart Pákové kleště ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.