Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žena v práci, Symboly nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žena v práci zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Žena v práci. Obrázek Žena v práci je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Žena v práci? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žena v práci zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Žena v práci ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žena v práci ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1418
1280x1134
800x709
500x443
160x142

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 648 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dominiquechappard

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Žena v práci patří do sekce Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jablečný koláč zdarma Podívejte se i na vektor 1 Euro ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Vytáčecí telefon ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, free, vektor, obrázek, svg, ke stažení, Žena v práci, ilustrace, kliparty, Žena v práci, Symboly

Doporučené použití klipartu: seminární práce, dokument, fotokniha, prezentace, PowerPoint, webové stránky, textové dokumenty, Pinterest, pozvánky, časopis, Twitter, profil, památník, blog, avatar, corelDraw

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Barometr zdarma, obrázek Modrá sešívačka ke stažení nebo klipart Zlatý vykřičník ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.