Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Žena v práci (Symboly) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Žena v práci bezplatně ke stažení

Žena v práci je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žena v práci zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žena v práci ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žena v práci ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1418
1280x1134
800x709
500x443
160x142

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 648 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: dominiquechappard

Potěší nás, pokud budete tento klipart Žena v práci sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Žena v práci je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Duhový drak ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sportovec ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Větroměr zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, Symboly, ke stáhnutí, Žena v práci, ilustrační obrázek, grafika, obrázek, ilustrace, kliparty, svg, download, klipart, Žena v práci, cliparts

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Instagram, vizitky, bakalářská práce, wordpress, seminární práce, video, office, manuály, diplomová práce, referáty, etikety, magazín, openOffice, kalendář, prezentace, deníček

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Skříňová dodávka zdarma, obrázek Strom se svíčkami ke stažení nebo obrázek, klipart Šašlik ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.