Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žena v práci, Symboly nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žena v práci zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Žena v práci. Obrázek Žena v práci je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Žena v práci? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žena v práci zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žena v práci ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žena v práci ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1418
1280x1134
800x709
500x443
160x142

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 648 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dominiquechappard

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Žena v práci je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Eiffelovka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Malé písmeno D zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Tygr ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, kliparty, Žena v práci, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek, grafika, vektor, ke stáhnutí, download, Symboly, free, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: openOffice, web, word, blog, dokument, kalendář, pozvánky, prezentace, profil, památník, PowerPoint, články, referáty, seminární práce, corelDraw, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Tříkolka ke stáhnutí, klipart Vánoční medvídek zdarma nebo ilustrace Babka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.