Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zamilovaný pár (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zamilovaný pár zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zamilovaný pár. Vektorový obrázek Zamilovaný pár je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaný pár zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zamilovaný pár ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaný pár ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1522x1600
1218x1280
761x800
475x500
152x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 082 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Uploader:gustavorezende

Potěší nás, pokud budete tento klipart Zamilovaný pár sdílet s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Zamilovaný pár patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Znamení střelec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Přidat složku ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Létající sob zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrační obrázek, klipart, svg, obrázek, Zamilovaný pár, vektor, ke stáhnutí, Zamilovaný pár, Láska, grafika, download, free, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: avatar, články, plakáty, plakát, webové stránky, diář, profilovka, seminární práce, dokumenty, dokument, office, škola, profil, časopis, pozvánky, etikety

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Růžový dárek zdarma, vektor Mapa Španělska ke stáhnutí nebo obrázek Sekáček ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.