Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zamilovaný pár (Láska) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Zamilovaný pár zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Zamilovaný pár. Klipart Zamilovaný pár je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaný pár zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zamilovaný pár ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaný pár ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1522x1600
1218x1280
761x800
475x500
152x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 082 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Uploader:gustavorezende

Sdílejte obrázek, klipart Zamilovaný pár s dalšími lidmi na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Obrázek Zamilovaný pár je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Oranžový diamant ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart PPSM zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Žabka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, Láska, ilustrační obrázek, Zamilovaný pár, zdarma, ke stažení, klipart, Zamilovaný pár, ilustrace, obrázek, svg, cliparts, vektor, free

Doporučené použití klipartu: fotokniha, plakát, fotografie, dokumenty, Facebook, etikety, Zoner Callisto, Adobe Illustrator, Twitter, plakáty, webové stránky, pozvánky, wordpress, profilovka, články, manuály, vstupenky

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Podzimní list ke stáhnutí, vektorový obrázek Studna ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Veselá zelenina zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.