Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zamilovaný pár, Láska pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zamilovaný pár zdarma ke stažení

Zamilovaný pár je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Zamilovaný pár v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaný pár zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zamilovaný pár ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaný pár ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1522x1600
1218x1280
761x800
475x500
152x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 082 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Uploader:gustavorezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zamilovaný pár se nachází v kategorii Vektorové kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Valentýnské bonbony ke stažení Podívejte se i na vektor Santa čepice ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Turkmenistán zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, kliparty, ke stažení, Zamilovaný pár, download, obrázek, Láska, vektorový obrázek, svg, free, ke stáhnutí, zdarma, ilustrační obrázek, grafika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: plakáty, fotokniha, word, památník, web, blog, plakát, textové dokumenty, inkscape, openOffice, Facebook, profil, Pinterest, seminární práce, Adobe Illustrator , avatar

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Netopýr ke stažení, obrázek Valentýnská srdíčka ke stáhnutí nebo klipart Ředkve zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.