Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Nedotýkat se, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nedotýkat se zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Nedotýkat se. Klipart Nedotýkat se je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Nedotýkat se? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nedotýkat se zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Nedotýkat se ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nedotýkat se ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1490
1280x1192
800x745
500x466
160x149

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 237 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Nedotýkat se je v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Přáníčko ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kormidlo zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zákaz mobilů ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, free, Symboly, grafika, klipart, kliparty, svg, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Nedotýkat se, obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, ilustrace

Doporučené použití klipartu: office, Instagram, seminární práce, corelDraw, avatar, PowerPoint, časopis, památník, škola, Facebook, referáty, fotokniha, word, textové dokumenty, Adobe Illustrator , blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Charles Darwin ke stáhnutí, klipart Kontejner zdarma nebo ilustrace Zvonek ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.