Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Mapa Dánska, Mapy nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mapa Dánska zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Mapa Dánska. Kreslená ilustrace Mapa Dánska je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Mapa Dánska? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Dánska zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mapa Dánska ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Dánska ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1262
1280x1010
800x631
500x394
160x126

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 54 143 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mapa Dánska je v sekci Vektorové obrázky mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vidlicový klíč ke stažení Podívejte se i na ilustrace Narozeniny ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Gekon zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, download, free, ke stažení, obrázek, grafika, ilustrace, vektor, cliparts, Mapy, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: webové stránky, office, profil, pozvánky, inkscape, avatar, web, openOffice, blog, dokumenty, referáty, časopis, profilovka, corelDraw, památník, seminární práce

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Červené L ke stažení, vektor Pankáčka ke stáhnutí nebo obrázek Syrena 105 zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.