Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Lučištník, Muži pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lučištník zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Lučištník. Stahujte klipart Lučištník v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lučištník zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lučištník ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lučištník ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

957x1600
766x1280
478x800
299x500
96x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 453 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tzunghaor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Lučištník se nachází v sekci Vektorové kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek XLSM ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Azurová stužka zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Klíště ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, Lučištník, vektor, svg, ilustrační obrázek, download, Lučištník, klipart, grafika, free, kliparty

Doporučené použití klipartu: openOffice, Pinterest, Instagram, profilovka, dokument, profil, PowerPoint, webové stránky, články, časopis, prezentace, památník, dokumenty, plakát, corelDraw, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Mapa Chile ke stáhnutí, obrázek Leguán kubánský zdarma nebo klipart Pevnost ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.