Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Veselý Santa, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Veselý Santa zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Veselý Santa. Obrázek Veselý Santa je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Veselý Santa v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý Santa zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Veselý Santa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý Santa ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1221x1600
977x1280
611x800
382x500
122x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 811 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Veselý Santa je v kategorii Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Brýle ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek M4V zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Vánoční přání ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Veselý Santa, klipart, vektor, ilustrace, grafika, cliparts, obrázek, svg, Veselý Santa, ilustrační obrázek, zdarma, ke stáhnutí, Vánoce, kliparty

Doporučené použití klipartu: časopis, profil, blog, Twitter, kalendář, fotokniha, dokumenty, škola, textové dokumenty, corelDraw, články, Instagram, profilovka, referáty, prezentace, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek XHTML ke stáhnutí, klipart Desetieurovka zdarma nebo ilustrace Tamburína ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.