Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Veselý Santa (Vánoce) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Veselý Santa ke stažení zdarma

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Veselý Santa. Vektorová ilustrace Veselý Santa je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý Santa zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Veselý Santa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý Santa ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1221x1600
977x1280
611x800
382x500
122x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 45 811 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Veselý Santa sdílet s dalšími lidmi na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Veselý Santa je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Fragile ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Oslík ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Lebka s růžemi zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, Veselý Santa, Veselý Santa, vektorový obrázek, grafika, ke stažení, ilustrace, zdarma, klipart, kliparty, download, cliparts, vektor, obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: corelDraw, inkscape, magazín, časopis, web, fotokniha, škola, vizitky, avatar, seminární práce, eshop, deníček, bakalářská práce, referáty, manuály, Adobe Illustrator, oznámení

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Detektor radonu zdarma, obrázek Pozor trollové ke stažení nebo obrázek, klipart Svatojiřská stuha ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.