Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Veselý Santa, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Veselý Santa zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Veselý Santa. Klipart Veselý Santa je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý Santa zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Veselý Santa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý Santa ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1221x1600
977x1280
611x800
382x500
122x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 811 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Veselý Santa patří do sekce Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Žlutý motýl zdarma Podívejte se i na vektor Silniční kolo ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Bílá kytara ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Veselý Santa, kliparty, ke stažení, grafika, ilustrace, obrázek, ke stáhnutí, Vánoce, vektor, cliparts, free, Veselý Santa, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, fotokniha, kalendář, články, word, PowerPoint, blog, web, dokument, referáty, Pinterest, Twitter, profilovka, openOffice, webové stránky, Facebook

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor PIF zdarma, obrázek Červená cibule ke stažení nebo klipart Narozeniny číslo 2 ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.