Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Veselý Santa (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Veselý Santa zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Veselý Santa. Klipart Veselý Santa je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek Veselý Santa? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý Santa zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Veselý Santa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý Santa ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1221x1600
977x1280
611x800
382x500
122x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 811 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Veselý Santa se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Veselý Santa patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kosa smrtky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Valentýnské přání anglicky zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Sýrové srdce ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Veselý Santa, vektorový obrázek, zdarma, Veselý Santa, ilustrační obrázek, download, obrázek, ke stažení, vektor, klipart, ke stáhnutí, cliparts, kliparty, Vánoce

Doporučené použití klipartu: webové stránky, plakát, dokumenty, etikety, Twitter, fotokniha, články, blog, textové dokumenty, profil, kalendář, profilovka, corelDraw, avatar, openOffice, škola

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Velikonoční dekorace ke stáhnutí, ilustrace Mapa Kolumbie zdarma nebo klipart Narozeniny číslo 0 zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.