Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Oslava, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oslava zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Oslava. Obrázek Oslava je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oslava zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Oslava ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oslava ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1179x1600
943x1280
589x800
368x500
118x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 646 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Oslava patří do sekce Ilustrační obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Fialová ozdoba zdarma Podívejte se i na klipart Džus ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Římský salát ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, download, kliparty, cliparts, obrázek, Nápoje, grafika, ilustrace, free, klipart, zdarma, ilustrační obrázek, Oslava, ke stáhnutí, svg

Doporučené použití klipartu: corelDraw, inkscape, word, časopis, prezentace, památník, škola, Pinterest, PowerPoint, openOffice, Facebook, referáty, dokument, profilovka, avatar, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart DOCB zdarma, ilustrace Bicí nástroje ke stažení nebo vektor Dřevěný kolíček ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.