Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Oslava (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oslava zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Oslava. Vektorový obrázek Oslava jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oslava zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Oslava ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oslava ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1179x1600
943x1280
589x800
368x500
118x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 39 646 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: johnny_automatic

Obrázek, klipart pojmenovaný Oslava můžete sdílet s jinými lidmi na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Klipart Oslava patří do kategorie Obrázky, kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Bílá věž ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kreslená veverka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zamilované psaní zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, Oslava, zdarma, vektorový obrázek, Oslava, grafika, klipart, free, kliparty, cliparts, ke stáhnutí, Nápoje, download

Doporučené použití klipartu: články, pozvánky, profilovka, tiskoviny, Instagram, PowerPoint, památník, word, webové stránky, seminární práce, kalendář, video, web, manuály, openOffice, brožury, vstupenky

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Ozdoba s vločkou zdarma, obrázek, klipart Prstýnek ke stáhnutí nebo klipart Štastný Nový rok ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.