Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Oslava, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oslava zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Oslava. Vektorová ilustrace Oslava je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Oslava? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oslava zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Oslava ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oslava ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1179x1600
943x1280
589x800
368x500
118x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 646 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Oslava je v kategorii Ilustrační kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Veselý netopýr ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Palma zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Abstraktní stromek ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, ke stažení, Oslava, ke stáhnutí, grafika, zdarma, cliparts, Nápoje, Oslava, obrázek, svg, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, corelDraw, profilovka, web, blog, časopis, kalendář, Instagram, webové stránky, referáty, textové dokumenty, office, prezentace, PowerPoint, Facebook, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Zelené slunéčko ke stáhnutí, vektor Digitální znak Z zdarma nebo obrázek Austrálie ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.