Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zelený brouk, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zelený brouk zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Zelený brouk. Klipart Zelený brouk je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zelený brouk lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený brouk zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zelený brouk ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený brouk ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1465x1600
1172x1280
732x800
458x500
146x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 40 662 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jbruce

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zelený brouk se nachází v kategorii Ilustrační kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Rumunsko ke stažení Podívejte se i na vektor Znamení lev ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Zahradnice s růžemi zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, cliparts, Zelený brouk, ilustrační obrázek, klipart, grafika, zdarma, vektor, svg, Zelený brouk, download, ilustrace, free, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profil, Instagram, prezentace, památník, plakát, pozvánky, fotokniha, škola, časopis, referáty, office, textové dokumenty, plakáty, dokument, corelDraw, Pinterest

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Kapitán ke stažení, obrázek Adam a Eva ke stáhnutí nebo klipart Airbus zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.