Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zelený brouk, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zelený brouk zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Zelený brouk. Klipart Zelený brouk je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Zelený brouk lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený brouk zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Zelený brouk ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený brouk ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1465x1600
1172x1280
732x800
458x500
146x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 662 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jbruce

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zelený brouk se nachází v sekci Vektorové obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Růžová houba ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Hotové jídlo zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Prvosenka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, klipart, Hmyz, grafika, Zelený brouk, cliparts, kliparty, svg, Zelený brouk, vektorový obrázek, zdarma, download, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: blog, webové stránky, pozvánky, články, Pinterest, fotokniha, Facebook, referáty, PowerPoint, Instagram, škola, kalendář, památník, časopis, prezentace, word

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Kapesní příbor ke stáhnutí, ilustrace Červený smajlík zdarma nebo vektor Znamení štír ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.