Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Brouček, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brouček zdarma ke stažení

Brouček je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Brouček je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Brouček lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouček zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Brouček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouček ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1464x1600
1171x1280
732x800
458x500
146x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 292 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Brouček se nachází v kategorii Vektorové kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sašimi ke stažení Podívejte se i na klipart Zlaté číslo 2 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Rogalo zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, svg, zdarma, vektor, obrázek, grafika, vektorový obrázek, ilustrace, Brouček, cliparts, ilustrační obrázek, kliparty, Brouček, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: avatar, Adobe Illustrator , office, corelDraw, textové dokumenty, openOffice, referáty, profil, dokumenty, seminární práce, profilovka, Instagram, škola, plakát, plakáty, památník

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Profesor chemie ke stažení, ilustrace Eritrea ke stáhnutí nebo vektor Zelené jablko zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?