Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Brouček (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brouček zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Brouček. Klipart Brouček je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Brouček lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouček zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Brouček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouček ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1464x1600
1171x1280
732x800
458x500
146x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 292 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Brouček sdílet s přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Brouček se nachází v sekci Ilustrační kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Roztleskávačka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční pohlednice ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Ženské oči zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, grafika, download, Hmyz, kliparty, cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace, svg, free, vektor, vektorový obrázek, Brouček, obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Adobe Illustrator, eshop, etikety, škola, wordpress, články, webové stránky, seminární práce, Twitter, profilovka, office, Pinterest, Facebook, památník, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Skotský teriér zdarma, vektorový obrázek Nové Mexiko ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Starožitné rádio ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?