Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Brouček (Hmyz) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brouček zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Brouček. Pakliže si chcete obrázek Brouček stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Brouček? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouček zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Brouček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouček ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1464x1600
1171x1280
732x800
458x500
146x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 292 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Brouček můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Brouček se nachází v kategorii Vektorové kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Maroka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pórek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Stromový dům zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hmyz, ilustrace, ke stažení, cliparts, ilustrační obrázek, Brouček, free, Brouček, vektorový obrázek, vektor, grafika, kliparty, ke stáhnutí, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: eshop, Instagram, prezentace, PowerPoint, pozvánky, časopis, etikety, referáty, články, textové dokumenty, Twitter, seminární práce, openOffice, blog, dokument, office

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Modrá růže zdarma, vektor Pankáč ke stáhnutí nebo obrázek Kuřátka s vejci ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?