Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Brouček (Hmyz) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Brouček zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Brouček. Doporučujeme stahovat obrázek Brouček ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouček zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Brouček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouček ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1464x1600
1171x1280
732x800
458x500
146x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 292 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Brouček s vašimi kamarády, známými a přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Obrázek Brouček je v kategorii Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Teploměr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znamení kozoroh zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Citroen H ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Hmyz, vektor, ilustrace, download, ke stáhnutí, grafika, zdarma, Brouček, ke stažení, klipart, vektorový obrázek, svg, Brouček, cliparts

Doporučené použití klipartu: oznámení, dokumenty, dokument, deníček, tiskoviny, fotokniha, vstupenky, koláž, seminární práce, bakalářská práce, PowerPoint, vizitky, corelDraw, magazín, diplomová práce, office, web

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Zaoceánský parník ke stáhnutí, vektorový obrázek Sklenice zdarma nebo vektor Socha zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?