Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Brouček (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brouček zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Brouček. Vektorový obrázek Brouček je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouček zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Brouček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brouček ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1464x1600
1171x1280
732x800
458x500
146x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 292 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Brouček s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Brouček je v kategorii Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Jin a Jang ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kanada zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Zlatá srdce ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, klipart, vektor, ilustrace, svg, download, Brouček, obrázek, Brouček, free, zdarma, Hmyz, cliparts, kliparty

Doporučené použití klipartu: fotokniha, wordpress, plakát, word, avatar, plakáty, blog, Facebook, památník, pozvánky, eshop, Pinterest, kalendář, referáty, Adobe Illustrator, profil

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Bílej jezdec ke stáhnutí, obrázek Klavír zdarma nebo vektor Zrzka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?