Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Buráky (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Buráky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Buráky. Vektorová ilustrace Buráky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buráky zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Buráky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buráky ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1254x1600
1003x1280
627x800
392x500
125x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 318 446 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Buráky? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Buráky patří do sekce Vektorové kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mojito ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hambáč ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Smajlík ďábel zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, obrázek, Buráky, Buráky, grafika, vektorový obrázek, svg, ke stáhnutí, download, ke stažení, free, zdarma, Zelenina, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokument, profil, eshop, prezentace, inkscape, corelDraw, textové dokumenty, fotokniha, profilovka, Adobe Illustrator, škola, pozvánky, referáty, Instagram, seminární práce, plakáty

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Talíř s příborem zdarma, vektor Paraguay ke stáhnutí nebo obrázek Digitální znak Z ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.