Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Buráky, Zelenina nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Buráky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Buráky. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Buráky ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Buráky? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buráky zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Buráky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buráky ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1254x1600
1003x1280
627x800
392x500
125x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 318 446 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Buráky je v sekci Vektorové kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Myanmar ke stažení Podívejte se i na ilustrace Žehlička ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Dráček zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, klipart, free, grafika, vektor, cliparts, ilustrační obrázek, ke stažení, ilustrace, vektorový obrázek, svg, kliparty, Zelenina, Buráky

Doporučené použití klipartu: openOffice, plakáty, textové dokumenty, časopis, office, fotokniha, avatar, referáty, corelDraw, škola, prezentace, Pinterest, články, Twitter, pozvánky, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Komory ke stažení, vektor Autíčko ke stáhnutí nebo obrázek Vosa zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.