Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Buráky, Zelenina nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Buráky zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Buráky. Klipart Buráky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buráky zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Buráky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buráky ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1254x1600
1003x1280
627x800
392x500
125x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 318 446 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Buráky patří do sekce Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace APK zdarma Podívejte se i na klipart Páv ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Autoklíč ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, kliparty, ilustrace, Buráky, svg, ilustrační obrázek, Buráky, grafika, cliparts, free, ke stáhnutí, klipart, download, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: články, profil, word, profilovka, seminární práce, škola, kalendář, PowerPoint, Twitter, Adobe Illustrator , blog, pozvánky, textové dokumenty, plakát, referáty, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Ženich a nevěsta zdarma, ilustrace Mrkev ke stažení nebo vektor Růžový králíček ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.