Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Buráky, Zelenina nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Buráky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Buráky. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Buráky ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Buráky? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buráky zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Buráky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buráky ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1254x1600
1003x1280
627x800
392x500
125x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 318 446 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Buráky se nachází v sekci Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Křen ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Ronald Reagan zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace CSS soubor ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, cliparts, download, klipart, vektorový obrázek, obrázek, grafika, ilustrace, Zelenina, ke stažení, kliparty, free, Buráky, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , dokument, články, seminární práce, prezentace, plakáty, PowerPoint, inkscape, fotokniha, časopis, Pinterest, památník, profil, textové dokumenty, Twitter, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Lyžař ke stáhnutí, obrázek Ibuprofen zdarma nebo klipart Zlatý kříž ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.