Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Buráky (Zelenina) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Buráky zdarma ke stažení

Buráky je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Buráky. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buráky zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Buráky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buráky ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1254x1600
1003x1280
627x800
392x500
125x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 318 446 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Buráky? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Klipart Buráky patří do sekce Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Kazoo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Elektrický šroubovák ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Treska ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Buráky, download, grafika, klipart, free, vektor, zdarma, Buráky, ilustrace, ke stažení, kliparty, Zelenina, cliparts, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: články, openOffice, plakát, profilovka, referáty, památník, word, seminární práce, škola, office, fotokniha, kalendář, časopis, PowerPoint, Facebook, video

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Zamčené kolo ke stažení, vektorový klipart Černý střelec ke stažení nebo obrázek, klipart Plošinový vozík ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.