Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart XLTX, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart XLTX zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - XLTX. Klipart XLTX je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou XLTX? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart XLTX zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart XLTX ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart XLTX ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1295x1600
1036x1280
647x800
405x500
129x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 051 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek XLTX je v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ježek zdarma Podívejte se i na obrázek Ďáblík ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Fialový smajlík ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: XLTX, Symboly, zdarma, free, vektorový obrázek, download, obrázek, ilustrace, klipart, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektor, grafika, cliparts, svg

Doporučené použití klipartu: blog, kalendář, textové dokumenty, Facebook, office, avatar, dokument, profil, inkscape, openOffice, plakáty, profilovka, fotokniha, časopis, pozvánky, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i obrázek Babka zdarma, klipart Mapa ke stažení nebo ilustrace Popkorn ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.