Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Složka, Symboly nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Složka zdarma ke stažení

Složka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Složka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Složka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Složka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Složka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1244
1280x996
800x622
500x389
160x124

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 974 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Složka patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Šipka vpravo zdarma Podívejte se i na vektor Vampýr ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Skladník ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, Složka, Symboly, download, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, klipart, svg, kliparty, ilustrace, cliparts, Složka, free

Doporučené použití klipartu: openOffice, web, kalendář, Facebook, škola, inkscape, články, dokument, profil, památník, blog, pozvánky, office, textové dokumenty, časopis, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Schody nahoru zdarma, obrázek Veselá zelenina ke stažení nebo klipart Růžová květina ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.