Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Složka (Symboly) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Složka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Složka. Vektorová ilustrace Složka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Složka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Složka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Složka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Složka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1244
1280x996
800x622
500x389
160x124

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 974 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Složka? Pak se podělte s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek Složka je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Domácí adresář ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Činelista zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Audio přehrávač ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, klipart, cliparts, svg, zdarma, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, grafika, kliparty, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, Složka, Složka

Doporučené použití klipartu: word, fotokniha, Twitter, pozvánky, office, web, památník, Adobe Illustrator, profil, prezentace, profilovka, plakát, dokumenty, Facebook, seminární práce, články

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Benzínový kanystr ke stáhnutí, vektorový obrázek DVD zdarma nebo vektorový obrázek Larva zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.