Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Violista, Muži do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Violista zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Violista. Kreslená ilustrace Violista je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Violista? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Violista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Violista ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Violista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 28 150 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Violista je v sekci Vektorové obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Fretka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Vavřínový věnec ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Pařáty smrtky zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, grafika, vektor, Violista, cliparts, download, klipart, svg, Violista, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, obrázek, Muži, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: avatar, referáty, Instagram, Twitter, dokumenty, corelDraw, plakát, časopis, prezentace, dokument, inkscape, fotokniha, Adobe Illustrator , kalendář, seminární práce, web

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Hrnec ke stažení, vektor Pizza ke stáhnutí nebo obrázek Dálnice zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.