Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Violista (Muži) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Violista zdarma ke stažení

Violista je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Violista v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Violista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Violista ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Violista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 150 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Violista můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek Violista patří do sekce Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Digitální znak W ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční medvídek ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Šachové figurky ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ilustrační obrázek, zdarma, grafika, ke stáhnutí, kliparty, free, download, Violista, vektor, klipart, svg, Violista, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, profilovka, profil, seminární práce, kalendář, dokument, openOffice, web, články, PowerPoint, corelDraw, word, webové stránky, textové dokumenty, dokumenty, Pinterest

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Červené V ke stažení, klipart Papuchalk ke stažení nebo ilustrace Šipka vlevo ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.