Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Violista (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Violista zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Violista. Stahujte klipart Violista v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Violista? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Violista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Violista ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Violista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 150 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Violista s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Violista patří do sekce Vektorové kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek PDF dokument ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík s cigaretou zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Gruzie ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, obrázek, vektor, klipart, vektorový obrázek, grafika, ilustrace, svg, download, ke stažení, free, ke stáhnutí, Muži, zdarma

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, blog, dokument, prezentace, profil, Facebook, etikety, word, corelDraw, kalendář, video, wordpress, pozvánky, avatar, webové stránky, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Mapa Nepálu ke stáhnutí, vektor Koťátko zdarma nebo obrázek Muffin zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.