Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pejsánek, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pejsánek zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Pejsánek. Klipart Pejsánek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pejsánek zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pejsánek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pejsánek ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1371
1280x1097
800x686
500x429
160x137

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 463 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: donchico

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pejsánek je v kategorii Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zvonek ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zlaté číslo 1 zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Bonboniéra ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, vektor, grafika, svg, ke stažení, Pejsánek, ke stáhnutí, cliparts, free, kliparty, ilustrační obrázek, Pejsánek, Zvířata, zdarma

Doporučené použití klipartu: profilovka, openOffice, Pinterest, corelDraw, referáty, PowerPoint, Adobe Illustrator , web, články, časopis, plakáty, plakát, webové stránky, seminární práce, Instagram, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Omelety ke stáhnutí, klipart Raketa H-IIB zdarma nebo ilustrace UOS ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.