Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Modrý vláček, Doprava do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrý vláček zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Modrý vláček. Stahujte klipart Modrý vláček v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Modrý vláček? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý vláček zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Modrý vláček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý vláček ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x523
1280x418
800x262
500x163
160x52

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 194 435 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Modrý vláček patří do sekce Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Petriho miska zdarma Podívejte se i na vektor Modrý vlak ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Strom z květů ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Modrý vláček, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, Modrý vláček, kliparty, grafika, Doprava, vektor, free, obrázek, svg, klipart, ilustrační obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: kalendář, office, články, dokument, webové stránky, profilovka, dokumenty, plakát, word, PowerPoint, památník, referáty, textové dokumenty, časopis, Facebook, corelDraw

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Talíř s příborem zdarma, obrázek Panda velká ke stažení nebo klipart Guiro ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.