Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Znamení štír (Symboly) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Znamení štír stahujte zdarma

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Znamení štír. Obrázek Znamení štír je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znamení štír zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Znamení štír ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znamení štír ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 004 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: virgoss

Tento obrázek s názvem (Znamení štír) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Znamení štír je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Žralok hedvábný ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Novoročenka 2019 ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Kolouch ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Znamení štír, svg, Znamení štír, vektorový obrázek, ke stažení, download, zdarma, cliparts, ilustrace, klipart, ilustrační obrázek, Symboly, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: word, dokument, seminární práce, plakáty, wordpress, brožury, Adobe Illustrator, škola, eshop, články, diář, katalog, etikety, referáty, Facebook, kalendář, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Tři vajíčka ke stažení, ilustrace Velikonoční dekorace ke stáhnutí nebo ilustrace Bruselský grifonek ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.