Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Jarní květina (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jarní květina zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Jarní květina. Kreslená ilustrace Jarní květina je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Jarní květina? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jarní květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jarní květina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jarní květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1072x1600
857x1280
536x800
335x500
107x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 83 226 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: TrueCryer

Líbí se vám klipart Jarní květina? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Obrázek Jarní květina je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Čarodějnické rekvizity ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růžové auto ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Sliz ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, klipart, free, Jarní květina, ilustrace, cliparts, Jarní květina, grafika, Květiny, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: Pinterest, škola, word, plakáty, dokumenty, corelDraw, blog, památník, Facebook, office, etikety, Twitter, webové stránky, web, textové dokumenty, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Jarní květiny ke stažení, vektorový klipart Mrož ke stažení nebo obrázek, klipart Informace ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.