Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jarní květina, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jarní květina zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Jarní květina. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jarní květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jarní květina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jarní květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1072x1600
857x1280
536x800
335x500
107x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 83 226 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TrueCryer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jarní květina patří do sekce Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Snubní prsteny zdarma Podívejte se i na vektor Dětská autosedačka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Šachové figury ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, grafika, vektorový obrázek, ilustrace, kliparty, Jarní květina, klipart, cliparts, Květiny, vektor, free, ke stažení, ilustrační obrázek, Jarní květina

Doporučené použití klipartu: inkscape, památník, textové dokumenty, office, časopis, referáty, profil, Twitter, dokument, profilovka, PowerPoint, blog, word, seminární práce, plakát, dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Pandeiro zdarma, obrázek Světlezelené auto ke stažení nebo klipart PDF přípona ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.