Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Jarní květina (Květiny) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jarní květina zadarmo ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Jarní květina. Obrázek Jarní květina je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Jarní květina v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jarní květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jarní květina ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jarní květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1072x1600
857x1280
536x800
335x500
107x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 83 226 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: TrueCryer

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Jarní květina s rodinou a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Jarní květina patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Graviola ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Make up zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Lemur kata ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, cliparts, download, Květiny, grafika, ilustrace, zdarma, ke stáhnutí, klipart, Jarní květina, vektor, kliparty, svg, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: video, deníček, škola, pozvánky, diář, referáty, Facebook, blog, Instagram, inkscape, dokument, dokumenty, koláž, avatar, Twitter, openOffice, Pinterest

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Lachtan ke stáhnutí, obrázek, klipart Filmová kamera zdarma nebo obrázek Tmavomodrá kraslice zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.