Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jarní květina, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jarní květina zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Jarní květina. Pakliže si chcete obrázek Jarní květina stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jarní květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jarní květina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jarní květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1072x1600
857x1280
536x800
335x500
107x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 83 226 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TrueCryer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jarní květina patří do sekce Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Tank zdarma Podívejte se i na vektor FODS ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Roštěná ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květiny, download, kliparty, Jarní květina, zdarma, grafika, ilustrace, obrázek, Jarní květina, free, klipart, vektor, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts

Doporučené použití klipartu: Facebook, Pinterest, plakáty, památník, dokument, inkscape, word, plakát, textové dokumenty, office, PowerPoint, referáty, profilovka, blog, openOffice, kalendář

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor MPG zdarma, obrázek Ředkev setá ke stažení nebo klipart Injekční stříkačka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.