Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Jarní květina (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jarní květina zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Jarní květina. Obrázek Jarní květina je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jarní květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jarní květina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jarní květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1072x1600
857x1280
536x800
335x500
107x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 83 226 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: TrueCryer

Obrázek, klipart pojmenovaný Jarní květina můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Jarní květina je v kategorii Obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Smajlík s brýlemi ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zavírací špendlík ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Tlamovec spící zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, zdarma, Jarní květina, vektor, ke stažení, ke stáhnutí, Jarní květina, klipart, Květiny, obrázek, vektorový obrázek, svg, download, grafika, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakát, profilovka, textové dokumenty, PowerPoint, škola, Pinterest, památník, diář, webové stránky, dokumenty, office, word, Instagram, wordpress, prezentace, web

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Gepard zdarma, obrázek Malé písmeno P ke stáhnutí nebo vektor Papuchalk ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.