Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Jarní květina (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jarní květina zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Jarní květina. Vektorová ilustrace Jarní květina je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jarní květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jarní květina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jarní květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1072x1600
857x1280
536x800
335x500
107x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 83 226 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: TrueCryer

Potěší nás, pokud budete tento klipart Jarní květina sdílet s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Jarní květina je v kategorii Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Oslíček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Multimetr ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart STOP ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, Květiny, Jarní květina, free, cliparts, ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, Jarní květina, obrázek, ilustrace, vektor, download, grafika

Doporučené použití klipartu: Twitter, Facebook, video, etikety, avatar, památník, kalendář, dokumenty, plakát, inkscape, wordpress, Instagram, plakáty, word, časopis, diář

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Radioaktivita ke stažení, vektor Růžové stuhy ke stažení nebo obrázek Znak vodnář ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.