Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hmyzák, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hmyzák zdarma ke stažení

Hmyzák je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Hmyzák je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hmyzák zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Hmyzák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hmyzák ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1215
1280x972
800x608
500x380
160x122

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 267 159 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hmyzák se nachází v sekci Vektorové obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tanzanie ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Kovová píšťalka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Karl Marx ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektor, free, zdarma, ke stáhnutí, Hmyz, Hmyzák, grafika, obrázek, kliparty, klipart, ilustrace, cliparts, Hmyzák, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , blog, Twitter, plakáty, škola, časopis, corelDraw, avatar, office, webové stránky, Facebook, PowerPoint, plakát, referáty, dokument, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Gramofonová deska ke stáhnutí, ilustrace Pastinák zdarma nebo vektor Smeták ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.