Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hmyzák, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hmyzák zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Hmyzák. Vektorová ilustrace Hmyzák je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Hmyzák? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hmyzák zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Hmyzák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hmyzák ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1215
1280x972
800x608
500x380
160x122

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 267 159 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hmyzák patří do sekce Obrázky, kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Grammar Nazi zdarma Podívejte se i na klipart Pirátská vlajka ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Marihuana ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, Hmyzák, ilustrační obrázek, svg, klipart, ke stažení, vektor, free, obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Hmyz, zdarma

Doporučené použití klipartu: inkscape, word, plakát, dokument, pozvánky, blog, PowerPoint, Adobe Illustrator , fotokniha, seminární práce, web, corelDraw, plakáty, avatar, openOffice, profilovka

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Muammar Kaddáfí zdarma, ilustrace Smajlík farmář ke stažení nebo vektor Valentýnská svíčka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.