Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hmyzák, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hmyzák zdarma ke stažení

Hmyzák je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Hmyzák je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hmyzák zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hmyzák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hmyzák ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1215
1280x972
800x608
500x380
160x122

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 267 159 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hmyzák je v sekci Ilustrační obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Čarodějka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Baset ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart IMG zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, grafika, vektor, Hmyz, svg, download, free, cliparts, Hmyzák, ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Hmyzák, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: web, referáty, Pinterest, plakáty, corelDraw, časopis, Facebook, Adobe Illustrator , inkscape, avatar, Twitter, seminární práce, prezentace, plakát, PowerPoint, profilovka

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Karavan ke stažení, vektor Škoda 1000 MB ke stáhnutí nebo obrázek Holčička zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.