Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hmyzák, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hmyzák zdarma ke stažení

Hmyzák je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Hmyzák je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hmyzák zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hmyzák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hmyzák ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1215
1280x972
800x608
500x380
160x122

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 267 159 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hmyzák patří do sekce Obrázky, kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mlýnek na kafe zdarma Podívejte se i na vektor Jam ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Wyoming ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, vektor, ilustrační obrázek, obrázek, free, Hmyzák, grafika, ke stáhnutí, klipart, kliparty, svg, Hmyzák, Hmyz, download

Doporučené použití klipartu: office, profilovka, památník, seminární práce, corelDraw, pozvánky, PowerPoint, časopis, openOffice, avatar, textové dokumenty, plakát, referáty, webové stránky, fotokniha, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Sanitka zdarma, obrázek Modré srdíčko ke stažení nebo klipart Dracena ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.