Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hmyzák, Hmyz nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hmyzák zdarma ke stažení

Hmyzák je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Hmyzák je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hmyzák zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hmyzák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hmyzák ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1215
1280x972
800x608
500x380
160x122

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 267 159 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hmyzák je v sekci Ilustrační kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kedluben ke stažení Podívejte se i na ilustrace Avokádo ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Zombie zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, download, ilustrační obrázek, svg, Hmyzák, vektor, free, zdarma, cliparts, grafika, obrázek, Hmyzák, ke stáhnutí, Hmyz, ilustrace

Doporučené použití klipartu: profil, inkscape, pozvánky, Adobe Illustrator , časopis, plakát, blog, plakáty, textové dokumenty, Twitter, škola, dokumenty, corelDraw, Pinterest, avatar, office

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Karty kříže ke stažení, vektor Telefon ke stáhnutí nebo obrázek Malpa zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.