Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Hmyzák (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hmyzák zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Hmyzák. Obrázek Hmyzák je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hmyzák zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hmyzák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hmyzák ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1215
1280x972
800x608
500x380
160x122

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 267 159 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: GDJ

Líbí se vám klipart Hmyzák? Pak se podělte s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Hmyzák je v sekci Ilustrační obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Žluté fazole ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žlutá stužka ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Žluté květiny ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, ke stažení, svg, Hmyz, zdarma, ilustrace, Hmyzák, ilustrační obrázek, obrázek, klipart, kliparty, vektor, Hmyzák

Doporučené použití klipartu: Facebook, inkscape, Instagram, Pinterest, wordpress, eshop, plakáty, prezentace, památník, textové dokumenty, seminární práce, avatar, video, kalendář, corelDraw, blog

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Sušenka ke stažení, klipart Chinook ke stažení nebo ilustrace Uzavřená Eppendorfova zkumavka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.