Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sigmund Freud, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sigmund Freud zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Sigmund Freud. Kreslená ilustrace Sigmund Freud je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Sigmund Freud v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sigmund Freud zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Sigmund Freud ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sigmund Freud ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1434
1280x1147
800x717
500x448
160x143

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 73 540 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sigmund Freud se nachází v sekci Vektorové kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Stará ježibaba ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Východ zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Květinový stromek ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, cliparts, ilustrace, grafika, obrázek, Osobnosti, ilustrační obrázek, klipart, kliparty, vektor, Sigmund Freud, vektorový obrázek, ke stáhnutí, svg, download

Doporučené použití klipartu: web, PowerPoint, prezentace, profilovka, referáty, openOffice, Facebook, pozvánky, památník, fotokniha, články, word, corelDraw, plakát, dokumenty, dokument

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Maorský dům ke stáhnutí, ilustrace Secesní plakát zdarma nebo vektor Rak ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.