Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Červené Q, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Červené Q zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Červené Q. Pakliže si chcete obrázek Červené Q stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Červené Q lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené Q zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červené Q ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené Q ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1290x1600
1032x1280
645x800
403x500
129x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 544 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Červené Q je v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlatý otazník ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kytky zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Santa v komíně ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Červené Q, download, kliparty, Červené Q, grafika, ilustrace, zdarma, vektorový obrázek, klipart, free, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, Symboly

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , kalendář, články, inkscape, škola, Instagram, časopis, word, seminární práce, PowerPoint, plakát, referáty, profilovka, Twitter, plakáty, office

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Horkovzdušný balón ke stáhnutí, klipart Ubrus zdarma nebo ilustrace Jetel ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.