Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Smrtka, Halloween do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smrtka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Smrtka. Kreslená ilustrace Smrtka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smrtka zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Smrtka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smrtka ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1567x1600
1253x1280
783x800
489x500
157x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 839 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Peter Brough

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Smrtka se nachází v kategorii Obrázky, kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Rwandy ke stažení Podívejte se i na klipart Duhové vajíčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Přípona PDF zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, svg, Smrtka, Halloween, vektor, obrázek, ke stažení, Smrtka, vektorový obrázek, grafika, zdarma, download, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: avatar, prezentace, Adobe Illustrator , kalendář, dokument, dokumenty, textové dokumenty, Facebook, Pinterest, corelDraw, openOffice, web, škola, plakát, profil, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Bělorusko ke stažení, ilustrace Dort ke stáhnutí nebo vektor Semafor žlutá zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách