Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Smrtka (Halloween) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smrtka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Smrtka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Smrtka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smrtka zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Smrtka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smrtka ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1567x1600
1253x1280
783x800
489x500
157x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 839 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Peter Brough

Líbí se vám klipart Smrtka? Pak se podělte s ostatními na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Smrtka se nachází v sekci Ilustrační kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bílé hrozny ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ozdoba se stromky ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Novoročenka 2023 ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, download, Smrtka, Smrtka, kliparty, free, ilustrace, vektor, cliparts, klipart, svg, Halloween, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: diplomová práce, textové dokumenty, koláž, katalog, Twitter, Adobe Illustrator, fotokniha, blog, avatar, web, památník, vizitky, diář, fotografie, etikety, Facebook, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Malé písmeno C ke stažení, obrázek Arara zdarma nebo vektorový obrázek Hřib ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách