Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Smrtka, Halloween do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smrtka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Smrtka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Smrtka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Smrtka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smrtka zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Smrtka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smrtka ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1567x1600
1253x1280
783x800
489x500
157x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 839 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Peter Brough

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Smrtka je v kategorii Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Lebka zdarma Podívejte se i na ilustrace Palec dolů ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Kapesní trubka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Halloween, cliparts, ke stáhnutí, free, svg, Smrtka, kliparty, zdarma, download, ke stažení, klipart, vektor, obrázek, Smrtka

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, blog, profil, Facebook, články, památník, prezentace, dokumenty, webové stránky, avatar, Adobe Illustrator , plakát, word, office, PowerPoint, Instagram

Mezi hezké kresby patří i ilustrace P-51 Mustang zdarma, vektor Červená paprika ke stažení nebo obrázek Baletka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách