Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Strom z kuliček (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strom z kuliček zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Strom z kuliček. Kreslená ilustrace Strom z kuliček je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Strom z kuliček? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom z kuliček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Strom z kuliček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom z kuliček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1157x1600
926x1280
579x800
362x500
116x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 251 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: dav1dp

Líbí se vám klipart Strom z kuliček? Pak se podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Strom z kuliček se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dracena refexa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Portugalsko ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Hotel ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, obrázek, vektor, ke stažení, svg, grafika, Strom z kuliček, Strom z kuliček, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, zdarma, cliparts, download, Vánoce, free

Doporučené použití klipartu: dokumenty, kalendář, textové dokumenty, dokument, wordpress, pozvánky, etikety, diář, fotokniha, webové stránky, avatar, plakáty, video, profil, PowerPoint, eshop

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Loutna ke stažení, obrázek, klipart Oncidium ke stažení nebo vektorový klipart Mapa Íránu ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky najdete také tam.