Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Strom z kuliček (Vánoce) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Strom z kuliček ke stažení zadarmo

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Strom z kuliček. Klipart Strom z kuliček je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Strom z kuliček? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom z kuliček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Strom z kuliček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strom z kuliček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1157x1600
926x1280
579x800
362x500
116x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 251 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: dav1dp

Líbí se vám klipart Strom z kuliček? Pak se podělte s dalšími lidmi na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Strom z kuliček je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Rolničky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sedmikráska ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Hlávkové zelí ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, svg, klipart, vektor, Strom z kuliček, ilustrační obrázek, kliparty, obrázek, ke stažení, Vánoce, grafika, zdarma, ilustrace, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: prospekty, openOffice, magazín, eshop, diplomová práce, dokument, blog, corelDraw, prezentace, avatar, katalog, referáty, plakát, vstupenky, inkscape, plakáty, bakalářská práce

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Ovoce ke stažení, obrázek Fialová vlajka ke stáhnutí nebo vektor Napoleon Bonaparte ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.