Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Barevné listí (Rostliny) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Barevné listí stahujte zadarmo

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Barevné listí. Vektorový obrázek Barevné listí jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné listí zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Barevné listí ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné listí ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1411
1280x1129
800x706
500x441
160x141

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 44 181 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Arvin61r58

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Barevné listí s jinými lidmi na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Klipart Barevné listí patří do sekce Vektorové kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lesbický symbol ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zralý banán ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Mil Mi-24 ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, svg, Barevné listí, zdarma, free, Rostliny, cliparts, kliparty, grafika, obrázek, ke stáhnutí, Barevné listí, klipart, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: katalog, letáky, manuály, corelDraw, seminární práce, deníček, dokumenty, Twitter, diář, kalendář, památník, office, eshop, tiskoviny, word, web, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i klipart MPP ke stažení, obrázek, klipart Cereálie ke stáhnutí nebo obrázek Otisk prstu ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.