Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Barevné listí (Rostliny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barevné listí zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Barevné listí. Klipart Barevné listí je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Zamlouvá se vám obrázek Barevné listí? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné listí zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Barevné listí ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné listí ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1411
1280x1129
800x706
500x441
160x141

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 44 181 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Arvin61r58

Potěší nás, pokud budete tento klipart Barevné listí sdílet s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Barevné listí je v kategorii Kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Oranžový diamant ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené V ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek ODT soubor ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, download, free, ilustrační obrázek, vektor, ilustrace, ke stažení, obrázek, Barevné listí, kliparty, svg, klipart, cliparts, ke stáhnutí, Rostliny

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, časopis, inkscape, památník, Twitter, wordpress, referáty, škola, blog, seminární práce, openOffice, články, plakát, Adobe Illustrator, webové stránky, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Harfa ke stažení, obrázek, klipart Muammar Kaddáfí ke stažení nebo vektorový klipart Davidova hvězda ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.