Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Papričky, Zelenina nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Papričky zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Papričky. Vektorová ilustrace Papričky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Papričky zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Papričky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Papričky ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x720
1280x576
800x360
500x225
160x72

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 53 008 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Papričky se nachází v kategorii Ilustrační kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Satelit ke stažení Podívejte se i na klipart 1 euro cent ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Dekorace zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Papričky, cliparts, kliparty, obrázek, download, grafika, svg, ke stažení, vektor, Papričky, free, ke stáhnutí, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: dokumenty, památník, Twitter, Pinterest, pozvánky, plakát, seminární práce, prezentace, word, openOffice, inkscape, referáty, Instagram, dokument, Adobe Illustrator , články

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Zimbabwe ke stažení, ilustrace Parní vláček ke stáhnutí nebo vektor Talíř s příborem zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.