Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Chodící sněhulák, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chodící sněhulák zdarma ke stažení

Chodící sněhulák je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Chodící sněhulák v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chodící sněhulák zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Chodící sněhulák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chodící sněhulák ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

856x1600
684x1280
428x800
267x500
86x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 44 689 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Chodící sněhulák se nachází v sekci Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Polska ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Mojžíš zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace HTML soubor ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, kliparty, grafika, svg, obrázek, Vánoce, klipart, vektorový obrázek, Chodící sněhulák, ke stažení, free, Chodící sněhulák, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Twitter, PowerPoint, dokument, Pinterest, prezentace, webové stránky, word, referáty, Adobe Illustrator , škola, openOffice, blog, Facebook, fotokniha, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Oběšenec ke stáhnutí, obrázek Anténa zdarma nebo klipart Vajíčko ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.