Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Chodící sněhulák, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chodící sněhulák zdarma ke stažení

Chodící sněhulák je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Chodící sněhulák v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chodící sněhulák zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Chodící sněhulák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chodící sněhulák ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

856x1600
684x1280
428x800
267x500
86x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 44 689 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Chodící sněhulák se nachází v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pryšec nádherný ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Buvol zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Limenitis trivena ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, cliparts, vektorový obrázek, Vánoce, kliparty, vektor, ilustrační obrázek, ilustrace, klipart, zdarma, Chodící sněhulák, Chodící sněhulák, download, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , Pinterest, Twitter, prezentace, profil, Facebook, časopis, word, corelDraw, Instagram, pozvánky, dokumenty, textové dokumenty, blog, články, PowerPoint

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Vlkodlak ke stáhnutí, ilustrace Lilek zdarma nebo vektor Uzavřená Eppendorfova zkumavka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.